Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. mennyit kell mozognia a...

Kb. mennyit kell mozognia a babának a 20. hét körül?

Figyelt kérdés
Naponta 3-4x szoktam érezni.
2007. okt. 4. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem túl sokat bár én még csak 17 hetes vagyok de valaki csak akkor kezdi először érezni a baba mozgását. Szerintem csak este amikor nyugodtan fekszel már az ágyikódban.
2007. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 20 hetes vagyok, és én is annyit érzem kb.

Igen, este a legaktívabb.

Sok sikert!

2007. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom,de én a 16ik hét óta érzem és naponta min egyszer,de ha aktivabb napját éli akkor egyeltalán nem érdekli a pici fiut,hogy nyugalmi állapotban vagyok-e vagy sem.aktivabb napokon egésznap érzem.
2007. okt. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 19. hetes terhes vagyok. Esténként mocorog a picim. Kemény, dudorszerű kinövést teremt a pocakomon. A te pocid is hasonló állapotba kerül?
2007. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem testalkattól is függ (mármint a tiedtől is) azon kívül, hogy a baba fekvésétől és természetétől (mozgékonyságától) is. Nekem már a 16. héttől mozog, most 22. hetes vagyok, de rengeteget ficánkol, sokszor egyfolytában rugdossa a hasamat. Azt mondják, hogy amiatt is érzem ennyire, mert nagyon vékony alkatom van.
2007. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!