Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok es kb...

30 hetes kismama vagyok es kb egy hete amikor setalok, bekemenyedik a hasam?

Figyelt kérdés

nem Magyarorszagon elek, itt nem mondjak, hogy kellene szedni magneziumot, vagy barmi mast.

Tenyleg jo a magnezium a haskemenyedesre?


2013. nov. 10. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,jó és szedheted.
2013. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony, hogy kell, szedheted nagy dózisban, ha sokat keményedsz.


Én ilyen idősen napi 3-4* 500mg-ot szedtem.

2013. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36. hétig nyugodtan mehet a magnézium. (utána már ne szedd mert "akadályozhatja" a szülést) A dokim 3x2 500mg engedélyezett, de elég volt a 3x1 500mg is. Én nem hittem a magnézium hatásában, mert ez csak vitamin, de tényleg nagyon jó. Ha rendszeres a keményedésed akkor a magnéziumot is szedd rendszeresen (hatásosabb), ha csak heti pár alkalommal érzed akkor pedig csak akkor szedd ha éppen görcsölsz/keményedsz. Bajod egyébként nem lesz a magnéziumtól, a babának is szüksége van rá. Ha túl sokat szedsz hasmenést okozhat.
2013. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom!!!!

Az a helyzet, hogy minden nap van ez a kemenyedes :(

En mar kezdtem megilyedni, hogy mi lehet.

2013. nov. 10. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!