Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Nóra névről?

Mi a véleményetek a Nóra névről?

Figyelt kérdés

Milyen kisugárzású (kis)lány jut róla eszetekbe?

Vezetéknevünk: Kollár


2013. nov. 10. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én eddig olyan Nórákat ismertem, akiket nem, vagy nagyon nem szerettem. De olyan gyakori név, hogy biztos kaptok mindenféle véleményt.
2013. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szép név, benne van a top 5-be nálam :-).


Szép, kedves lány jut róla az eszembe aki okos is.

2013. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Nóra a kedvenc női nevem. Sajnos nem adhatom majd a lányomnak, mert a vezetéknévvel nagyon bután hangzik :/ Pedig kislány korom óta Nóri babám van és elhatároztam, hogy Nóra lesz a lányom. Sajna, tényleg nagyon rosszul hangzik férjem vezetéknevével, ezért ha bárki lánynevet keres a babájának, mindig ajánlom a Nórát tiszta szívemből :) A Kollár Nóra pedig szerintem egyszerűen fantasztikusan hangzik. Én egyetlen Nórát sem ismerek, így nem tudok társítani, de nekem egy végtelenül cserfes, ugyanakkor mégis komoly kiscsaj jut róla eszembe tele élettel és vidámsággal. Jaaaaj, nagyon szép név!
2013. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szép :)

A vezetéknevetekhez viszont hosszabb, dallamosabb keresztnevet is el tudnék képzelni(Daniella, Hajnalka, Boglárka).

2013. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egyik kedvenc nevem.

(Bar most valamiert megis az Izabella van az elso helyen)

:)

Szuper nev es biztosan szeretni fogja.

2013. nov. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, több Nórit is ismerek.


A kolleganőm kislánya is Nóri. 5 éves gyönyörű loknis barna haja van. Mindig hurcol egy babát magával és be nem áll a szája:)

2013. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányomat Nórának hívják. Jó kis név! :)
2013. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem tetszik, bár mióta az eszemet tudom, mindig ismertem Nórát (rajtam kívül), így elég gyakorinak mondanám. Nem tartom különlegesnek, sem egyedinek, de elégedett vagyok vele. :D
2015. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!