Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy nem...

Mit jelent az, hogy nem tudták megállipitani a véremböl, hogy Rh negativ vagy pozitiv?

Figyelt kérdés
A 11,dik hétben vagyok, mult héten volt a vérvétel. Megjöttek az eredmények és nem egyértelmü, hogy Rh neg, vagy poz. ez hogy lehet?! A babával minden rendben, ma megint vettek vért.

2013. nov. 11. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én variáns vagyok. Habár nem azt szokták írni, hogy nem tudják megállapítani, hanem egyik vérvételnél pozitív a másiknál negatív. egyszer írtak olyat, hogy nem egyértelmű. Kíváncsi leszek mi lesz a következő eredményed mert nagyon kevés variáns vércsoport van az országban! Ha az leszel írok róla többet, amire figyelni kell.
2013. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A doktor szó szerint azt mondta, hogy az eredményből nem egyértelmű.
2013. nov. 11. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2013. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az eredmény?
2013. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megyek az orvoshoz, megirom, h mit mond.
2013. nov. 24. 09:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Variáns a vércsoportom, ha kell akkor Rh negativ vért kell kapnom
2013. nov. 25. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Üdv a csapatban! :) Én kétszer szültem, egy valamit ne felejts el,ha pozitív lesz a baba, minkenképpen kell kapj anti D-t!!! Az eslőnél nálam szülésnél az volt, hogy inkább pozitívnak vélték a vércsoportomat, orvosi konzílium ült össze, aztán megadták az anti D-t. A másodiknál a 71-dik óréban kaptam meg, mert az orvosom nem volt bennt, a többi meg nem törődött csak az utolsó vérvételnél. Úgy kellett a dokimat felhívni nyaralásból, hogy intézkedjem már! Mindenképpen negatívként kell kezeljenek. Már párszor megjártam.

Azt viszont tudni kell, hogy te csak negatív vért kaphatsz viszont csak pozitív embernek adhatsz! Ja és a nullás vértől meghalunk. Agyrém ez a vércsoport.

2013. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na most a nullás vértöl meghalunk háááát... :-/ Remélem minden rendben lesz, a kedves párom már megkapta a kiképzést, hogy tudja ha bármi van mit kell tenni. :-)
2013. nov. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!