Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt másnak is, hogy a 3...

Volt másnak is, hogy a 3 napos canesten combi nem segitett?

Figyelt kérdés

Viszketésre mondta az orvosom hogy használjak ilyet,és most 2 nap múlva ugyanaz,most inkább ég,és beszéltem az orvosommal ,azt mondta nyugodtan használjak el egy másik adagot,mert erre ezt szokták.

Másnak is volt ilyen hosszabb ideig?

Kicsit félek ettől,de elvileg a canesten nem egy olyan erős kúp.


2013. nov. 11. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán ne erös és sok esetben nem is elég. sajnos nem midnen hüvely gombára jó uyganis több féle van. Ha nem mulik akkor kéne csináltatni egy tenyésztést hogy megtudja az orvos mi is a pontos gond.
2013. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Canaestentől jobban viszketek mint előtte, nekem semmit nem ér se a kombi se a krém, se semmi. Femibionak van kúpja ami szerintem nagyon jó az használt, de azt nem tudom, hogy terhesen lehet e használni, mert nekem szerencsére még pont terhesség előtt kellett használnom. Terhesen 1-1 alkalommal ezt a krémet használtam és nagyon jó volt, a doki nem ismerte, de azt mondta 1-1 alkalommal használhatom ha úgy érzem ez jó. Egyszer bekenem vele magam és másnapnak nyoma nincs a problémának. Csak nagyon picit kentem, és néhány másodpercig elégé csíp. [link]
2013. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elszedem és remélem használni fog.

27 hetes vagyok és ez lesz a 4. alkalom hogy kúpot kell szednem sajnos.Volt már klion d és 2x canesten combi de akkor segitett.

2013. nov. 11. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten voltam az orvosnál. Valamilyen gyógyszert kaptam 1 tabletta volt benne, de nem emlékszem a nevére, illetve Mikogal kúpot kaptam. Úgy érzem, hogy ez használt.
2013. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a canesten még sosem segített. Mindig orvoshoz megyek ilyenkor, és ad spéci kúpra receptet és szájon át szedhetőre is.
2013. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt rengetegszer volt gombám, 2 évig kezeltek mindennel, de semmi nem volt tartós. Nagyon féltem, hogy ha terhes leszek akkor mi lesz így. Terhesség előtt cickafarkfű ülőfürdőt alkalmaztam 4 napot utána 2 hónap múlva jött a baba, de egész terhesség alatt nem volt gombám. A canesten semmit nem ért. De a jód és egyéb kúpok sem. Viszont cickafarkfű fürdőt asszem terhesen nem lehet alkalmazni.
2013. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!