Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok! Nektek...

29 hetes vagyok! Nektek mennyire változott meg a táplálkozási szokásotok? Mit egyek és milyen tornát végezhetek? Aki szed vaspótásra gyógyszert az milyet?

Figyelt kérdés
11 kg híztam és ez a védőnőmnek nem teszik!Szeretnék változtatni, hogy ne hízzak sokat!
2009. nov. 17. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én is 29 hetes vagyok, eddig 7 kg plusszal. Nem nagyon csinálok mást, mint eddig, csak arra vigyázok kínosan, hogy mindennap fogyasszak tejterméket és gyümölcsöt. Ez régebben nem volt fontos. De egy barátnőmmel egyidős terhesek vagyunk, ő is már 12 kg. plussznál tart. Vasat nem szedek, csak elevitet.
2009. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is csak elevitet szedek!De az orvos vasképző szedését javasolta, de azt nem mondta, hogy milyet!
2009. nov. 17. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan még csak 25 hetes vagyok, kb 5 kilót híztam eddig. Nekem azt javasolta a dokim, hogy ne szedjek terhesvitamint. Én csak vasat (Maltofer rágótabletta)kálcium pezsgőtabit, d vitamint, magne b6, meg c vitamint eszek. Nem tudom mi az igazság, de nekem a doki mondta, hogy a terhesvitaminok nagy étvágyat csinálnak azért lehet tőlük nagyon hízni. De van aki nem hízik hiába szedi. Ez is egyénfüggő, de talán próbáld meg nélküle.
2009. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, 4kg plusszal, hízékony típus... nekem a hízásom kb. 5 hete teljesen megállt, azóta csak maltoferrt szedek és magneb6-ot. hetente 3-5x járok úszni és csak reggel eszem üres szénhidrátot. ebédre már csak egészséges, tízórai, uzsonna szintén egy-egy falat v.mi ami tápanyagdús de nem hízlal. vacsorára már csak gyümölcs, vagy egy joghurt.. ma pl. céklát ettem tejföllel... kenyér nélkül mindent˘!!! szóval sok-sok mozgás, aktív élet és kevés szénhidrát
2009. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!