Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hosszú a ciklusa (35...

Akinek hosszú a ciklusa (35 napnál több) mennyi próbálkozás után sikerült a teherbeesés? És hanyadik napon volt az ovulációja?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem már van egy 1,5 éves kislányom, ő 3 év alatt "sikerült", akkor még nem volt ennyire gáz a ciklusom, kb 30-32 nap. Most elvileg 7 hetes vagyok. Tehát 17 hónap alatt jött össze (első 3 hónapban nem mensiztem). A ciklusaim kb úgy néztek ki, hogy 18-29 nap között valamikor pé, aztán kb 10-12 napra jött meg. Azt gondoltam, hogy így nem sikerülhet és mégis. Amikor összejött a 18. nap volt pé (érdekes a kislányom is 18.napi pé-nél jött össze).
2013. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

89 napos pontosan.

Nekünk a második próbálkozáskor már sikerült,azaz kb fél év így ez miatt.

Ovut nem tudok pontosan,bár vettem tesztet is.A teszt szerint olyan 70-75.nap körül :-)

Kicsit durva,de voltam már ezerféle vizsgálaton,endokrinológus,nődokik,de minden rendben van.Kezdettől fogva 89-90 napos a ciklusom,már nem is zavar.

A babát is méret alapján mondták meg inkább,hogy hány hetes.Most vagyok 12 hetes.

2013. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bár nekem "csak" 35 naposak, de mindkét baba már az első próbálkozásra sikerült
2013. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35 nap felett nem biztos, hogy van ovu.
2013. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem 38 napos volt a ciklusom, és kb. 5 hónapnyi próbálkozás után jött össze a baba. Peteérésem pedig a 22. nap volt.
2013. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 36-50 nap között, kiszámíthatatlan volt a ciklusom. Mivel a peteérést sem tududt meghatározni, végül clostilbegyt segítségével egyből összejött. Vagyis 11 sikertelen hónap után az 1. clostis hónapban.

A második babánál már a 3. hónapban felírta a doki a clostit, szintén az első gyógyszeres hónapban jött össze.

Spontán, ki tudja meddig tartott volna...

2013. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia nekem 33-36 naposak voltak mindíg is sőt volt olyan eset is hogy 3 hónapig meg sem jött csak gyógyszerrel az első terhességem 10 hónapra sikerült closty gyógyszerrel de sajnos a 8. héten el vesztettük utána az előző terhességemhez képest pont egy évre sikerült a második terhességem és azóta már 17+4 hetesek vagyunk!
2013. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!