Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vegyem be a gravidát...

Mikor vegyem be a gravidát vagy mit szedjek helyette, hogy ne legyen iszonyatos hányingerem?

Figyelt kérdés
Első terhességem alatt is ezt szedtem, semmi bajom nem volt vele soha. Most ismét várandós vagyok, de nagyon rosszul vagyok tőle. Émelygek, hányingerem van, pici kell és hányok is. Elmúlik egy fél óra alatt, de én így nem akarom ezt szedni. Mikor vegyem be, vagy mit vegyek helyette ami árban is hasonló (2000 körül) és nem kelt hányingert?
2013. nov. 12. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az elején én is rosszul voltam tőle. Ezért inkább akkor vettem be este, amikor már tényleg majdnem elaludtam. Így elaludtam mire kifejthette volna mellékhatásait :-)
2013. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A terhességek nem egyformák.

Lehet hogy minden mástól is hányingered lenne most.

Nézd meg, mit lehet olyan árban kapni, ami Neked elfogadható, és próbálj ki egy másikat.


NEm tudom mikor veszed be, de az fontos, hogy ne éhgyomorra, hanem mindenképpen evés közben vagy után, és sok folyadékkel.

2013. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én közvetlenül reggeli után szoktam be venni egy jó nagy pohár vízzel,így nincs panaszom tőle! :)

Próbáld ki!

2013. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam mindent...reggel felkelés után, délután...de legjobban a lefekvés előtti időpont vált be!:D
2013. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor úgy veszem be.
2013. nov. 13. 06:15
 6/9 anonim ***** válasza:
A tájékoztató szerint este kell bevenni, és figyelj arra, hogy előtte mindenképp egyél valamit. Nekem bevált a Gravida, csak akkor hánytam vagy émelyegtem tőle, amikor elfelejtettem vacsizni és úgy vettem be.
2013. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített az, ha este, lefekvés előtt vettem be, még éjszaka is hánytam. 1 hétig próbálkoztam, aztán abbahagytam, femibiont szedek, semmi bajom tőle.
2013. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Árat tudsz a Femibionra mondani ?
2013. nov. 13. 16:49
 9/9 anonim ***** válasza:
13 hetig 3000 korul, utana 5000 korul, de csak minden masnap szedem, nem naponta.
2013. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!