Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be lehet venni valamilyen...

Be lehet venni valamilyen fájdalomcsillapítót terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Iszonyú hasogató fejfájásom van, órák óta. Nem szokott fájni a fejem, most meg olyan érzés, mintha egy dárdát átdöftek volna a koponyámon a két szemem között.


Sétáltam, mozogtam, izmot lazítottam, ittam, gyömbért ettem - minden gyógyszermentes lehetőséget kipróbáltam, de egyre rosszabb.


Lassan egy pohár benzint is meginnék, ha azt segítene :(


2013. nov. 13. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Fürödj meg, és menj lefeküdni! A legjobb lenne, ha tudnál aludni egy jót! Ha holnap is gond van, vegyél be egy szemet, nem hinném, hogy nagy gáz lenne. Mennyi idős vagy?

Anno a barátnőm migrénjére a dokija béres fájdalomcsillapítót ajánlott!

2013. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ebéd után kezdődött. Azért furcsa, mert egyébként évente egy-két fejfájás az átlag, az is nagyon enyhe. Ilyen fejfájásom még életemben nem volt.
2013. nov. 13. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
én Panadolt szedtem a migrénemre az orvos javaslatára
2013. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Panadol, algopyrin, de általában a vény nélküliek bevehetőek. Egy szemtől semmi bajod nem lesz.
2013. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy szemtől nem lesz probléma. Én Paramax Rapidot vettem be. Paracetamol mehet.
2013. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem orvos, és patikus is azt mondta, hogy csak a Panadol, semmi más! (Persze abból is a sima, tehát nem az Extra, stb.)

2013. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Paramax Rapid: Terhesség és szoptatás

A PARAMAX tabletták a jelzett dózisban alkalmazhatók terhesség és szoptatás ideje alatt.

A paracetamol kis mennyiségben bekerül az anyatejbe, de valószínűtlen, hogy ennek bármilyen hatása van a gyermekre.


Panadol:Terhesség és szoptatás

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

Amennyiben Ön terhes vagy szoptat, kérje ki orvosa tanácsát a Panadol 500 mg filmtabletta szedése előtt.


Csak ennyit arról, hogy csak a Panadol és semmi más. Amúgy ami éppen otthon van és paracetamol.

2013. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! a Paramaxnak, és a Paracetamolnak ugyan az a hatóanyaga, a PARACETAMOL . Más cég gyártja őket, ezért más a "fantázianevük".


Ajánlom figyelmetekbe a következő interjút:

[link]

2013. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a védőnőt vagy egy patikában egy gyógyszerészt...

1-1 szem gyógyszert még terhesség alatt is be lehet venni, kockázat nélkül - persze szakembernek kell ajánlania, nem másnak...


amúgy egy hátmasszázs lehet, hogy segítene, a hát - vállizom feszülése okozhat erős fejfájást, terhesen meg amúgy is gyakoribb ez a tünet.


kérd meg a kedvesed, kicsit a stressz-zónát (váll, nyak, lapockáig) gyúrogassa meg :)

2013. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem izom eredetű volt, mert nyújtottam nyakra, az ilyen típusú attól elmúlik. Szerintem valami légköri dologra reagálhatott így a keringésem. Alvástól elmúlt, most kezd kis mértékben visszatérni.
2013. nov. 14. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!