Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen erzes amikor a baba...

Milyen erzes amikor a baba megmozdul? Mit es milyen mozgast lehet erezni a hasban?

Figyelt kérdés
Meddig lesznek ezek a buborekszeru pattogasok/
2013. nov. 15. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg pici, addig ilyen remegés, pillangó repkedés érezhető. Ha már nagyobb akkor rendes mozgás, rúgás érezhető.
2013. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy én soha nem éreztem se remegést, se buborékokat. Csak pillangót. Vajon ez mitől függ?
2013. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemregtol erzem azokat a kis lufiszeru pukkanasokat, meg pattogasokat a hasban. En meg pillangomozgast nem erztem eddig. Tobbszor olvastam mar ezt is azt is. Miutan a baba megmozdul, ezek a pukkanasok megszunnek?
2013. nov. 15. 19:37
 4/5 anonim válasza:
én meg pillangót nem éreztem soha.én inkább olyanhoz tudnám hasonlitani mint eg idegrángás amit nem tudsz szabályozni.most már rug nagyokat,24 hetes kismami
2013. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kloetta ***** válasza:

A lufipukkanásszerű nálam ha csuklik :)

ha mocorog az egyre erősebb lesz, pillangót soha nem éreztem.

Nekem kb 2 hete mozdult meg, azóta is nagyon sokat erősödött! már tényleg úgy érzem, hogy a lábával rúg, nem csak az "ujjbegyével bökdös"

21h

2013. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!