Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen is ellehet menni a...

Terhesen is ellehet menni a nőben?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülyén hangzik a kérdés de első babámmal vagyok terhes,és a dokim nem tiltott el a szextől.Párommal ugyanúgy szeretkezünk mint eddig,de valahol olvastam,hogy a spermák károsíthatják a magzatot,ez igaz?6hkm
2013. nov. 16. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell védekezni problmamentes terhességnél.
2013. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek butaságok!!!!!!!!!


A babád védve van, a méhszájad zárt, a sperma nem is jut el hozzá.

Ne higgy az ilyeneknek, nyugodtan szexeljetek, és élvezzétek ki, hogy most nem kell a védekezésre gondolnotok! :))


Boldog babavárást!


29 hkm

2013. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lehet szexuális életet élni várandósság alatt, ha problémamentes a terhesség (pl.: nincs barnás folyás, vérzés stb.) és nincs kóros előzmény (vetélés, koraszülés stb.)

Ha már várandós vagy akkor a méhnyak "lezáródik", így nem tudnak a fertőzések feljutni (zárt méhszájnál), így a spermiumok sem jutnak fel, de amúgy sem tudom elképzelni, hogy károsítanák a magzatot!

2013. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12.dik hétben vagyok :) Ha szexelünk mindig megkérem a párom, h ne élvezzen belém én nem szeretném, valahogy az nekem olyan furcsa lenne. Nem kárositjak a magzatot.
2013. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!