Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Bagarus Sándor veszprémi...

Dr. Bagarus Sándor veszprémi nőgyógyászról vélemények?

Figyelt kérdés
Épp orvosváltás előtt vagyok. Eddig Szilágyi Főorvos Úr volt a dokim, de ő nyugdíjba ment, ezért váltanom kell és Bagarus dokira gondoltam, mivel a kisfiam nála született ügyeletben és nagyon elégedett voltam vele. Hol rendel ő? És milyen napopkon? Hol tudom elérni? A kórházban kell felhívnom, vagy van mobilszáma?
2013. nov. 17. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan dícsérik, amikor először voltam benn a kórházban (1 hétre be kellett feküdnöm), akkor többször találkoztam vele viziten.. Akkor jófej volt, meg az egyik kismamának ő volt a fogadott orvosa, ő csupa jót mondott róla.. Viszont sajnos a 25-ik héten be kellett mennem a kórházba, mert annyira fájt a hasam és csak feküdni tudtam otthon, miközben folyt a könnyem, na akkor ő vizsgált meg és nagyon bunkó volt..Közölte h egy kis hasfájással miért kell bejönni, meg legközelebb korábban jöjjek, ha bajom van.. De aztán amikor ránézett a véreredményemre visszavett kicsit.. De amúgy tudomásom szerint csak ikreseket vállal.. Amúgy a száma: 06-30/247-0873

bagarusdr@freemail.hu

Ezeket az adatokat a neten találtam.

2013. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infókat!
2013. nov. 17. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! :-)
2013. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha jól tudom, akkor a Szabadkát lehet megfogadni, a Tallait, meg a Jósát..
2013. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!