Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik az első jelei, vagy jelei...

Mik az első jelei, vagy jelei annak, hogy a terhességből veszélyeztetett terhesség lesz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy miért lesz egyáltalán egy terhesség veszélyeztetett?
2013. nov. 17. 19:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig más az ok, így nem lehet általánosságban "első jeleket" mondani. Lehet az ok cukorbetegség, magas vérnyomás, anyai életkor, de lehet vérzés, fenyegető vetélés stb.
2013. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szóval ez olyan sokszínű dolog :(
2013. nov. 17. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Én veszélyeztetett voltam előző vetélések miatt és az aktuális terhességnél is jelentkezett vérzés, görcsölés. Szerintem ez a legáltalánosabb, de több más oka is lehet.
2013. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! Nálam az előzmények, két kürtrepedéses méhenkívüli, két vetélés, legutóbbi missed ab.al:( most haematóma miatt volt 6 héten vérezgetés, de mára elmúlt. így alapból veszélyeztett terhességgel vettek tp-re, bár a munkaköröm is indokolná a fertőzésveszély miatt (eü.).9 hetes 4 napos kismama
2013. nov. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hat hetesen, előjelek nélkül bevéreztem, majd a 13.héttől görcsök gyötörtek és a 16. héten már rövidült a méhnyak. A 20-26. hét közötti időszak hál'Istennek problémamentes volt. Most vagyok a 27.hét közepén és megint sokat görcsölök. A dokik nem tudják, mitől lehet...
2013. nov. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!