Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az embrió méreteit elmérhetik...

Az embrió méreteit elmérhetik az orvosok?

Figyelt kérdés
09.26-án volt az utolsó mensi első napja, tehát a kalkulációk szerint 7 hetes terhes vagyok. A valós adatok alapján 5 hetes. Nov.5-én voltunk ultrahangon, mert a teszt elvégzése óta barna folyásom van. Akkor egy 3,1x3,4 mm-es petezsákot láttak. Egy hét múlva 0,8mm volt, benne szikhólyag. Rá három napra ismét 0,82mm-t mértek, és azt mondták, hogy erre az időre már nőnie kellett volna. Szerintetek nem sok egy hét alatt az a nagy növekedés? Lehetséges, hogy elmérték a méretet? 2x1 utrogestant szedek. Félek, hogy elveszítjük a babát.

2013. nov. 18. 07:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Az előbb rosszul írtam a méreteket 8mm és 8,2 mm
2013. nov. 18. 07:40
 2/9 anonim ***** válasza:
szia annyit tudok segíteni hogy a 6. héttől naponta 1mm-ert nő a baba.De itt meg tudod nézni. [link]
2013. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 es vagyok nekem mondjuk 6+5 ön volt egy uh vizsgálatom és akkor 6mm er volt a picur azóta már 18 hetes a pocak lakó :)ugy hogy ez embertől is meg babócától is függ mikor mennyit nő :) 9 hetesen meg már 22mm volt, 11+4 en 40mm 13 hetesen pedig 74mm :) ugy hogy változó mikor menyire gyorsan nőnek :) ne aggódj!
2013. nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! De nagyon aggódok. Főleg a barna folyás miatt. Csütörtökön megyek ismét ultrahangra, akkor minden kiderül, de egy frászban vagyok. Próbálok megnyugodni, de nem nagyon meg :(
2013. nov. 18. 08:28
 5/9 anonim ***** válasza:
El hiszem hogy aggódsz sajnos nekem már volt egy vetélésem így tudom mit érzel de muszály kicsit pozitívnak lenni én most a második terhességem alatt jöttem rá erre bármi gond van egyből olyanokon gondolkozom hol lesz a kiságya stb hogy tereljem kicsit a gondolatomat a rossz dolgokról. Pihenj nagyon sokat ne emelges nehezet! lehet csak a progi pótlás miatt van ez hogy alacsony a színted de ha szeded a gyógyszert akkor az is rendeződni fog nekem kezdettől kellet szednem és szerencsére nem volt gond. Házas élet esetleg nem volt mert az is okozhat barnázást?
2013. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, és is próbálok pozitív lenni, de nem mindig megy. De azért próbálkozom. Nem, házasélet nem volt, letiltottak róla minket.
2013. nov. 18. 08:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem! Kitartás!
2013. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból előszedtem a papírjaimat, a lányom 4 mm volt 6+0 hetesen - nekem úgy tűnik, hogy semmi gond a méretével. Egyrészt nagyon könnyű tized mm-eket elmérni, másrészt nagyon-nagyon sok függ az UH gép felbontásától. Akkor döbbentem rá erre, amikor a 18. héten elmentünk egy kifejezetten erre szakosodott helyre: tű éles volt a kisujja hegye is. Az összes többi gép, amivel addig és azóta néztek, szürke pacákat mutatott - 30. hétben vagyok, volt azóta is több UH-unk.
2013. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon rendes vagy. Igazából az aggaszt, hogy az utolsó két mérés között nagyon kicsi a különbség. Abban reménykedem, hogy elmérték a második alkalommal. Szerinted az, hogy egy két alatt több, mint a duplájára növekedett a méret, az nem túl sok? És a doki arca... Annyit mondott, hogy kb. ez az egy hét alatt minden kiderül, a természetre kell bízni. Hát, nem nyugtatott meg.
2013. nov. 18. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!