Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvétel elött egy zsömlét és...

Vérvétel elött egy zsömlét és kefirt sem ehetek vagy valamit?

Figyelt kérdés
Azt mondták éhgyomorra kell mennem, de már ezt huzom-halazztoom egy hete, mert föl sem tudok kelni olyan rosszul vagyok, ha nem eszek reggel. Akkor hogyan érnék be az sztk-ba? Legalább 9 óra mire beérek, mert messze van és a fiamat is össze kell készitenem és vinni magammal nem szédeleghetek/hányhatok egész úton.
2013. nov. 21. 06:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Ha ehgyomorra kell menni, akkor nem ehetsz semmit, ez egyértelmű. Indulj korábban, vagy bizd ra valakire a gyereket, vagy menj taxival. Értelmetlen a vervetel, ha eszel elotte.
2013. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
23%
Semmit nem ehetsz és ennyire elhagynod sem kéne magad, ez max. egy hiszti, semmi több. Felnőtt ember vagy, uralkodj magadon, ha pontos eredményeket akarsz, és nem téveseket.
2013. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
15%
Egy két kekszet bekaphatsz!
2013. nov. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Gondolom, ha meg tudtam volna.oldani már megoldottam volna. Köszönöm a válasz hasznos részét
2013. nov. 21. 07:03
 5/37 A kérdező kommentje:
Hiába gondolkodom, de nem jövök rá hogyan lehet egy ájuláson uralkodni....
2013. nov. 21. 07:05
 6/37 anonim ***** válasza:
84%
3 Semmit. Az éhgyomor, az éhgyomor.
2013. nov. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
46%

5 Kérdezd meg azokat, akik már voltak és nem csináltak ekkora faksznit belőle.

Mindenkinek rossz, és mégis kell.

2013. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
52%
Nézd, felnott emberként azert csak tudni kellene megoldani egy ilyen helyzetet. Nem gondolod? Ha szülni mész, hogy oldod meg? Van apja a gyereknek gondolom, bizd ra. Vagy nagyszülőre, szomszédra. Kelj hatkor, kelted a gyereket is, ülj taxiba. Oldd meg. Ha ennyire tehetetlen vagy, nem kellett volna masodik gyereket vállalni.
2013. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
55%
Mitől ajulsz el? Hogy nem eszel par órán keresztül? akkor kelj korábban a megszokottnál, indulj korábban es amint megválna. Vervetel, mar ehetsz is.
2013. nov. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%

Kekszet sem ehet...hisz az szénhidrát,amit cukorrá bont le a szervezet.Ergo megemeli a vércukrod...

Próbálj a legkésőbbi időpontban előtte nap enni.Azaz éjfélkor egyél zabkekszet,vajas kenyeret,puffasztott rizst,tehát olyat amiről tudod hogy visszafogja a hányingered.

ÉS egy előző válaszolónak.: hiszti ? Most komoly ? Mentél már úgy vérvételre hogy felelős vagy egy nagyobb gyerekért,de közben majd összeesel ? Nyílván nem

ÉN ugyan egyedül voltam a terh.cuk. vérvételen de így is ijesztő volt hogy forog a folyosó velem és csak csukott szemmel lett jobb.

Kitartást...ha van esetleg nagyi vagy barátnő vagy akárki hívd el magaddal segítségként.ne kelljen a nagyobb után is mászkálni a rendelőbe

2013. nov. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!