Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok!...

25 hetes kismama vagyok! honnan tudhatnám hogy a babánknak milyen zene tetszik? bármit hallgatok rúg 1-2 őt de ennyi bár ha énekelek azt mintha jobban értékelné. Miért van ez? Tényleg jobban hallja az én és az apukája hangját mint a külvilágot?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az apukája hangja is külvilág...


És miből gondolod, hogy az 1-2 rúgás a nemtetszés jele?

Mi Vivaldit hallgatunk, meg egyéb komolyzenét, amiket babzeneként letöltöttem, nem érzem úgy, hogy nem tetszene Picuromnak.

2009. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Téged mindig hall, hiszen ha beszélsz, ő hallja. Az apukája hangját is felismeri egy idő után. Szerintem inkább te énekelj neki, jobban fogja szeretni, mint egy akármilyen szép zenét. A külvilág zajai egyébként eléggé elmosódva, szűrve érnek el hozzá, erősebben csak az őt körülvevő zajokat (a te szíved dobogása, a köldökzsinór lüktetése, belek hangja és a te hangod) érnek el hozzá.
2009. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak köszi szépen pont ezt akartam "hallani " !!
2009. nov. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!