Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhlepény teljesen fedi a...

A méhlepény teljesen fedi a méhszájat, ti engednétek ilyen esetben a rákszűrést? 15hkm

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a dokimra bíznám a döntést, de nem igazán értem mert pl amikor nekem nem volt 1 éven belüli rákszűrésem amikor terhes lettem akkor megcsinálták az első vizsgálatnál (kb 8 hetesen amikor még nincs is méhlepény) Most meg van 1 éven belüli (januárban lesz 1 éve) így meg nem csinálják meg terhesen majd csak utána.
2013. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a rákszűrés hüvelykenetből történik, nem megy el a pálcika a méhszájig, és főleg nem megy fel a méhbe, ahol a lepény található

simán megcsinálják, semmi baj nem lesz belőle

2013. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs köze a lepény fekvésének a kenetvételhez. A méhszájad ráadásul biztosan zárt. Szóval persze, a doki amúgy sem rizikózna.
2013. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mintát a méhnyakról vesznek, én eddig mindig vérezgettem mintavételkor, ezért nem valószínű hogy vállalom.
2013. nov. 23. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:

A vérzés jöhet a méhnyakról, de az nem árt a babának. (Rendszeres vérzésem volt terhesség alatt, de mind a méhnyakról, a baba teljes biztonságban volt mindig) De a te dolgod, jogod van dönteni arról, hogy milyen vizsgálatot engedsz, és milyet nem. Szülés után viszont érdemes lesz megcsináltatni.

Sima manuális méhnyak vizsgálatnál is előfordul pecsételés annál, aki hajlamos erre, de ez sem jelent veszélyt a terhességre.

2013. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 24. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!