Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ugye nem a magzatvíz? 14...

Ez ugye nem a magzatvíz? 14 hetes vagyok és ma valami vízszerű volt a bugyimon, nem sok, de mintha egy kicsit becsurgott volna a pisi. Folyásom nem igen van, sőt, szinte egyáltalán. Ez ugye nem a vetélés jele?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Folyásod van. A vetélés vérrel jár. Terhesség alatt normális a megnövekedett folyás.
2009. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg engedtél egy kis pisit. Ez is előfordulhat...
2009. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is tapasztalom már vagy 1 hete hogy elég sok vizes folyásom van,főleg reggelre.Eleinte megijjedtem hogy a magztaviz,de elheseggettem ,és olvasva sok hasonló kérdést,valószinü ez aterhességi korunkkal jár:-))Én is 14 hetes 4 napos vagyok.
2009. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, de későbbmég több ilyen lesz.
2009. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!