Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csík gondok. Ez...

Terhességi csík gondok. Ez gyakori probléma?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok, és pocakom 'elején', a köldöknél repedtem, nem is kicsit. Kenem krémmel, de nem jobb a helyzet. Nem voltam a terhességem elején sem vékony, és azt gondoltam, hogy most sem fogok nagyon repedni, vagy ha igen, úgy gondoltam, hogy ezek a striák inkább az oldalamon jelennek majd meg. Valaki tud tanácsot adni, hogy mit tegyek, hogy ne romoljon ez a helyzet, illetve, hogy terhesség után kb. mennyi idővel fognak ezek elhalványulni?
2013. nov. 26. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni stria elleni krémet, de nem sokat használ. Talán az avonos jó is. Valamivel folyamatosan, napi többször kend, én testápolóval szoktam. Ahogy megy vissza a hasad, úgy fog idővel halványodni. Nekem egy év alatt lett teljesen halvány.
2013. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez sajnos genetika! Icipicit biztos használ,hogy kened, de olyan krém nincs, ami miatt eltűnnek!

De szépen halványodhat majd! :)

2013. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, csatlakozom az elottem szolohoz, es sajnos genek kerdese. Kenheted, mar csak a lelkiismereted megnyugtatasa erdekeben is, de sokat nem vog hasznalni. Kb. 1 ev, mire elhalvanyul (de ez is egyeni).
2013. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En 33 hetes vagyok es mar tiszta csik. Evvel nem lehet mit tenni :)
2013. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!