Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem merem abbahagyni a magnezi...

Nem merem abbahagyni a magnezium szedeset! Nektek milyen volt utana, a vege fele?

Figyelt kérdés

Ma delelott nst miatt nem vettem be.

Rettenetesen rossz volt!!! nagyon ingerult lettem, nagyon fajt a hasam, feszitett, szurt, gorcsolt, minden... Nst-n iis aktivabb volt a megtevekenyseg, a baba szivhangja is sokkal kiugrobb volt!

A dokim vagy 36. vagy 37. hetet mondott, hogy hagyjam abba.

Most vagyok 36 hetes 4 napos, de akkor magnezium nelkul kene kibirnom december 18-ig, ugye? Akkor csaszaroz meg.

Hat en ma alig tudtam menni is, hogy lehet ezt kibirni?! Olyan hulye hisztis lettem... :) de tenyleg felek.

3x1 Magnerottol kellene megvalnom.

Ti hogy ereztetek magatokat? Mire szamitsak? Fel kene hivnom a dokit?

Ha ennyire fajtam ma es abbahagyom, megszulethet elobb? :/


2013. nov. 27. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez vitamin, nem gyógyszer. Abba tudod hagyni, a te érdeked. Sok pihenés, egyébként is a végén jársz.
2013. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fokazatosan kellett volna. Pl. 34. hét 2x1, 35. hét 3xfél, 36. hét 2xfél, 37. hét fél, 38. héttől 0.
2013. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, naponta, hagyjál el egyet. A végén már nem szabad szedni, normál esetben, mert a cél, ugye, hogy beinduljon a méhösszehúzódás. A császárnál lehet, hogy másképp van. Mondd el a dokidnak, szerintem!

Én mikor elhagytam, nem éreztem semmi különbséget, igaz nekem a szülésnél is fájásgyengeségem volt, oxi infúzióra kellett kötni, hogy szülési fájások induljanak... :)

2013. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 3X1 magnerot az nem is sok. Én 3x2-t szedtem, aztán egyik napról a másikra elhagytam 36 hetesen.

Igen, megszülethet előbb, úgyhogy konzultálj az orvossal.

2013. nov. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A babára van hatással a magnézium? Én egyáltalán nem szedem. A doki azt mondta az a görcsök ellen kell, de nekem semmi bajom így nem is szedem. A babára lehet hatással ha nem szedek magnéziumot?
2013. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak abba gondolj bele, hogy mi lesz ha megszületik 37 hetesen? A világon semmi, én akkor szültem spontán. Az én férjem egyébként orvos, azt mondta, hogy nincs a világon olyan szülés, amit otthon szedhető magnéziumkészítmény effektíve visszatart, tehát erre ne úgy gondolj, hogy ez tartja bent a babát.
2013. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnem, ha mar megszuletne, csak felek ram milyen hatassal van a magneziumnelkulozes... Ma nem szedtem, eleg jol elvoltam, nem voltam ideges, viszont nagyon kenyelmetlen volt a baba, alig tudtam menni!
2013. nov. 28. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!