Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion kúra után pár nappal...

Klion kúra után pár nappal megtermékenyülhetek?

Figyelt kérdés
10 napos Klion kúra ért véget szombaton, kedden volt ovum, a még bent maradt gyógyszer elpusztíthatta a spermiumokat?
2013. nov. 28. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én voltam így. Nekem gombás fertőzésre adtak Kliont. Te is arra kaptad?

Nekem akkor azt mondta az orvos, hogy nem esélyes abban a hónapban a teherbeesés.

Gondolom ettől még nem kizárt, de kevésbé valószínű.

2013. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,. hogy válaszoltál. Én is gombára meg baktériumra is kaptam. Nekem a teherbeesésről nem mondott semmit, mert azt hittem előbb vége lesz a kúrának, de nekem amúgy sem múlt el teljesen, szóval így akkor a következő hónap is kilőve? Marha jó...
2013. nov. 28. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A következő hónap azért már bőven esélyes lehet szerintem.
2013. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra az esetre gondoltam, ha mégsem jöttem helyre valószínű, hogy kapok valamit újból...
2013. nov. 29. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!