Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma, vérömleny miatt...

Hematóma, vérömleny miatt lassan két hete barnázok. Nem folyamatosan, főleg wc-kor, normális ez?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kell csak dokihoz visszamennem. Néha yúlós barna darabok is távoznak. Most ürülne?
2013. nov. 30. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 4. héttől több mint a 9. hétig volt barna és nem találták meg a haematomát ami miatt volt,csak utólag,mert nekem nem szívódott fel még úgy sem,hogy barna folyásom volt,de már "kinőtte" a baba,nem jelent gondot már..Gondolom azért kaptál hormon pótlást? Nekem magnéziumot és nospát is kellett szednem és fekvésen voltam,szex tilos volt.Vigyázni kellett.

Szóval az is lehet,hogy ürül,az is,hogy nem.Légy óvatos!

2013. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kaptam utrogestant, rutascorbint és pihenés, csak nagyon feszült vagyok tőle.
2013. nov. 30. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kapni sem kaptam rá semmit anno, 6-tól a 10-11 hétig előjött néha-néha, nagyon aggasztott a dolog, de 2 orvosnál is jártam és az egyik csak rutascorbint írt rá, a másik, kihez régebben is jártam és megbíztam benne, azt mondta semmi nem kell rá, ki fog ürülni és kész, és pont az a jó, hogy kiürül, mert ha rossz helyen van, akkor ledobja a babát...

Szóval én semmit nem is kaptam rá, és minden rendben volt!

2013. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!