Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erzem a baba jelenletet,...

Nem erzem a baba jelenletet, lehet baj van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11 hetes terhes vagyok es eddig mindig ereztem hogy o ott van! Most az elmult 3 napban olyan mintha ott sem lenne, tudom meg tul korai minden. Semmi nem valtozott ezen kivul, csak veszelyeztetett terhes vagyok,eltiltottak masfel honapja a munkatol is azota itthon vagyok. Jovohet szerdan megyek a nyakiredo vizsgalatra de addig megorulok hogy mi van! Segitsetek kerlek, lehet hogy csak bebeszelem magamnak!!


2013. nov. 30. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor már érezhetően mocorog akkor már fogod!
2013. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia én kb úgy a 18.héten éreztem rendesen a babát (ekkor már más érzés volt a mozgás odabent), addig is mozgott már de azt a kismamák még nem tudatosan érzékelik, bélmozgásnak vagy egyéb emésztéssel kapcsolatos dolognak vélik.ne aggódj!!!!!!!!!!
2013. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat!! Eddig csak azt ereztem mintha egy buborek kidurranna alul a pocakomba,de csak nagyon gyengen lehetett erezni es csak este amikor lefekudtem. Azt mondta a tesom orvosa hogy nagyon ritkan erzik ezt de az a mocorgasa!! Na ezt nem erzem 3 napja!!!
2013. nov. 30. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is érezheted ennyi hetesen még minden nap a baba mocorgását, szóval ne aggódj! Biztos, hogy jól van. Olyan picike még, hogy akár napokig el tud bújni :-) Én rendszeresen a 18. héttől éreztem azokat a pukkanásokat, majd volt úgy 4-5 nap is, hogy semmi. Napi rendszerességgel csak a 21. héttől érzem őt. :-)
2013. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem ot erezted, nyugalom, nincsen baj.
2013. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek az eddigi valaszokat, egy kicsit megnyugodtam de azert meg vannak felelmeim! Varok meg valaszokat!! Elore is koszonom!!
2013. dec. 1. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!