Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UTROGESTAN-tól elég furán...

Seniz kérdése:

UTROGESTAN-tól elég furán érzem magam, van hogy egy pillanat alatt lever a víz és erősebben kezd verni a szívem, szinte beleszédülök! Hasonló valakinek ettől a gyógyszertől? Koszi a válaszokat

Figyelt kérdés
... A gyógyszer bevétel utan kb fel órával jelentkeznek a tünetek,egy nap kb 4-5jelentkeznek de van hogy egy órán at tart!
2013. dec. 1. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szédültem tőle, hogy a mosdóig sem tudtam kijutni kapaszkodás nélkül, egész nap csak feküdtem volna... A szájon át szedhetőt használod? Azt mondják, annál ilyen erősek a mellékhatások!
2013. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én is totál kész voltam tőle, mint aki részeg. Tűrtem, de nagyon szar volt:) Hála az égnek, hogy már nem kell szedni.
2013. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen szájon át veszem be!.. Hát igen elég fura érzés néha én is kapaszkodom mert különben elesnék! már jó lenne nem szedni... :/
2013. dec. 1. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szédülök tőle, mondtam is a férjemnek, hogy tuti a bogyótól van...
2013. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyfolytában bekábultam, beszédültem tőle, majd utána olyan voltam mint aki részeg. Haza is jöttem távmunkába dolgozni, mert azt hittem az irodában lefordulok a székről :( Nagyon szörnyű, de ha muszáj akkor muszáj! Úgy voltam vele, hogy a babáért mindent.
2013. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát,mar ezt sem kell szednem... :(
2013. dec. 5. 01:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom... :(
2013. dec. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!