Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy 50-50 az esély,...

Tudom, hogy 50-50 az esély, én mégis nagyon vágyom a kislányra. Nektek bejött amit szeretetek volna?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejött! Azt szerettem volna, hogy egészséges legyen és úgy lett!:) És persze titkon reméltem egy kisfiút és ez az álmom is valóra vált!:)
2013. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, két lányom van.

De persze lehet, hogy apuka dicsősége. Ő szokta mondani: jó szerszámmal csak egyfélét lehet csinálni :)

2013. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miota az eszemet tudom,kisfiut szerettem volna elsonek. Amikor pozi lett a teszt,attol a perctol fogva ugy ereztem,hogy kislany. Es laaaam :) kisfiuuu :) ha kislany lenne is ugyan igy szeretnem es varnam ot :) januarban erkezik
2013. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2.ez jó szöveg:DD


nekünk 2 fiunk van,én meg azt szoktam mondani páromnak,hogy fogja már majd vissza magát az örökítésnél,mert olyan jó lenn egy kislány:))Mert persze mindkét fiú tiszta apja:)

Amúgy a lényeg tényleg az,hogy egészségesek legyenek:)

2013. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
érdekes, én kislányt akartam, de mikor először megmozdult, önkéntelenül azt mondta, h jaj, fiam! és fiú, és imádom :D 7 hós legény anyukája
2013. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én is mióta az eszemet tudom kislányt szerettem volna.mikor megtudtam hogy terhes vagyok,akkor még nem tudták megállapítani hogy milyen nemű lesz.de én akkor is megéreztem hogy bizony kislány van a hasamba,és így is lett. :)
2013. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én kisfiút akartam, és bejött.
2013. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is tudtam azonnal hogy fiam lesz sőt még azt is megmondtam hogy két nappal a kiírt elött fogok szülni és így is lett:))
2013. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elsőre kislányt, másodikra fiút szettünk volna kicsi korkülönbséggel. Bejött minden:) Férjem minden nap elmondja, hogy milyen szerencsések vagyunk, és tényleg így érzem:)
2013. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem volt különösebb vágyam, csak egy megérzés, hogy fiú. Az is lett.

Utána már másodiknak kislányt szerettem volna. Ez is bejött! :)

2013. dec. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!