Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 4hetesen látszik...

Normális hogy 4hetesen látszik a pocak?

Figyelt kérdés
Azért nagyon érdekes mert a fiammal csak a 20.hét utàn kezdett làtszani hogy talàn ott baba van nemcsak jól laktam.Ugyanugy most is 52kg vagyok mint a fiamnàl voltam.Ezért nem értem hogy lehet hogy màr most észre vegyem a pici pocakot és ma kedvenc farmerem volt rajtam ami évek óta megvan és külömben pont jó ràm ma észrevettem hogy picit szükebb.Ràadàsul ma egy baràtnöm làtogatott meg akivel havonta talàlkozunk mert elég messze lakik és màr az ajtóban ràvàgta hogy terhes vagyok.Szerinte azért lehet mert elöl àgyazodott be a baba.Szeritetek is?Aki ugyanigy volt oriàsi pocakotok lett a végére?
2013. dec. 2. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Három gyerekem van. Mindig egyre korábban látszott, és valóban, egyre nagyobb babáim is születtek.

2850, 3660, 4090. Én is vékony vagyok, most 50kg.


Mondjuk szerintem ez csak a puffadás ilyenkor még, a barátnőd sem a hasadról mondta meg, hanem az arcodról, nyilván sugároztad...


Boldog babavárást!

2013. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 4 hetes vagy akkor a napokban nem jött meg...nem? Szerinted mekkora az a baba?! Többedik terhességnél is kizárt hogy 4!!! hetesen látszódna valami. Max talán azt tudom elképzelni hogy puffadsz...
2013. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem! Dehogyis :-) Baba még ugye nincsen, max egy pár mm-es petezsák és a méhed sem nőtt még láthatóan. Ami viszont már jelentkezhet az a puffadás. 100% hogy emiatt láthatod nagyobbnak a pocid. Gratulálok amúgy! :-) 29 hkm
2013. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt ilyenkor a méh mérete még alig változik, másrészt a méh kb a 12-16. hétig a kismedencében van, tehát a csontos részek "takarják".

Puffadás, semmi más.

2013. dec. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!