Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamatorna? Tornáztatok...

Kismamatorna? Tornáztatok kismamaként?

Figyelt kérdés
A terhesség elején (nagyon elején is lehet tornázni)? Hol találhatóak ilyen videók? Amit tényleg szakember készít.

2013. dec. 6. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
kismama jóga, vagy rubint RÉka terhes tornája
2013. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néhányszor kismama jógáztam, kismamatornára nem volt energiám. Youtube-on van egy elég jó kis kismama jóga. Relaxációval mindennel. Esetleg nézd meg, könnyű megtalálni.
2013. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

20 hetes vagyok és tornázom minden nap.

Nyilván nem súlyzókkal, és nem csinálok hasizomgyakorlatokat, de "gyúrok" fenékre, csípőre, combra.

Nem szeretnék szétfolyni a végére. :)

2013. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is erre gondoltam, szeretek mozogni, de mostanában nem volt időm, de mindenképp belevágok most egy gyengébb napi rendszerességgel űzhető tornába/jógába. :)
2013. dec. 6. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Terhesseg elott rendszeresen zumbaztam. A masodik trimeszterben ujra eljartam. A harmadikban mar nem esett jol.
2013. dec. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úszni járok heti 2x.
2013. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én kb. 15. héttől tornáztam amikor volt időm és kedvem. Még az utolsó héten is.

Erre a dvd-re tornáztam:

[link]

Szerintem érdemes várni a 12. hétig és csak utána elkezdeni.

2013. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Terhesjógát és az általam ismert kismama tornákat a 12-14. hét előtt nem javasolják.

A nagyon az eleje nem tudom, hogy mit jelent nálad. Én keményen futottam a terhességem előtt, izmos edzett voltam, ennek ellenére kifejezetten mondta az orvosom, hogy a 12. hétig álljak le vele.

2013. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15 hetes vagyok, az elejétol tornázom RR, vagy ellipszis, a dokim jóváhagyásával. kis sulyokkal felso testre is. Heti 2 pihenonap.

Elso terhességnél 16 kg jott vele, vizesedtem, nem tornáztam. Meglássuk most hogy alakul.

Szép babavárást!

2013. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!