Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy négyszer szülő nőnél...

Emőke2000 kérdése:

Egy négyszer szülő nőnél előfordulhat, hogy az 5. terhességét csak 6 hónap elteltével veszi észre, egy rutin vizsgálat során?

Figyelt kérdés
Terhesség
2013. dec. 9. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Háát szerintem akkor már pocakja is van és mocorog is a baba rendesen.

Én ezt nem nagyon tudom elképzelni...

2013. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de például nagy súly felesleg es befele forduló baba eseten előfordulhat, akkor ugyanis nem látszik a terhesseg es nem érzi a mozgást se.
2013. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Hallottam ilyenről, de ott vszeg csak azért "vette későn észre" mert mint kiderült nem az előző 4 apjától van. A környezetének pedig azért nem tűnt fel mert alapból túlsúlyos volt.
2013. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Ki van zárva. Aki már négyszer volt terhes, az egyrészt ismeri a tüneteket. Másrészt a hatodik hónapra már van egy két kimaradt menstruáció, intenzív magzatmozgás, és nagy pocak. Ha ez nem tűnik fel valakinek...

Egyébként miért kérdezed, megtörtént eset, vagy csak érdekel?

2013. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van egy sorozat, a nem tudtam hogy terhes vagyok. Ott jópár eset előfordul. Túlsúlyos is, de olyan is, ahol a szules elott par nappal bikinis fotó keszült a nőről es olyan vékony, mint egy cérna szál. Van, akinek rendszertelen a menstruacioja es fel se tűnik, hogy kimarad es olyan is van, hogy rendszeresen megjön neki. A vizelet tesztek pedig nem megbízhatónak, mindig van hiba százalék.
2013. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ezt már az elsőnél se veszem be. Egy terhességnek azért jócskán vannak jelei.
2013. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyik ismerősöm másodjára terhes...3 hónaposan vérzett és állítólag akkor derült ki hogy babája lesz. Szerintem a menszesz elmaradása esetén gyanakodhatna a terhességre...egy felnőtt nőnél, nem megszokott az elmaradás, ésnem is lehetne ilyen félvállról venni.

Fél év alatt muszáj volt, hogy észrevegye hogy terhes...

2013. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt sem értem, ha valaki az első gyereknél nem veszi észre a 6-8. hétig. 4 gyerekes anyának pedig már bőven van ebben tapasztalata, észre kell vennie a jeleket, főleg, hogy a szervezete már "emlékszik" a terhességekre, tehát mindent hamarabb produkál. Pl. én az első babámmal a 8. héttől hánytam, a másodikkal a 7-től, a harmadikkal már a 4. hét végétől émelyegtem. A méh is sokkal gyorsabban nő, mert lazábbak az izmai, könnyebben alkalmazkodnak a helyzethez, tehát sokkal hamarabb látszik a terhes has.
2013. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed?
2013. dec. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A hat hónapos baba intenzíven mozog, forgolódik, rugdos. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ha valaki már négyszer volt terhes, akkor ezt nem veszi észre. Még ha nem is nő a hasa, vagy rendszertelen is a menstruációja.
2013. dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!