Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elmenjek orvoshoz?...

Szerintetek elmenjek orvoshoz? Mikor néznek méhszáj értéket?

Figyelt kérdés

Utoljara 22hetesen voltam akkor is csak hasi ultrahang volt. Méhszájat nem néztek még. 1-2nap mulva töltöm a 26 hetet, a védőnő szerint raérek januar elején menni akkor mar kb29hetes leszek.

Kicsit aggodom hogy nem lenne e jobbha az ünnepek elött még látna az orvos? Nincs panaszom a pici sokat mozog csak hát a jövőhéttöl mar nem nagyon dolgoznak. A cukor terhelés is jo lett.


2013. dec. 9. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Nem kell, hogy nézzen orvos, ha nincs problémád.

Engem 6 hetesen nézett meg a doki mikor megállapították a terhességet, utána meg csak a 40. héten.

2013. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

én havonta járok dokihoz.váltottam orvot az előző mindig matatott is:).az új csak uh és beszélgetés.de ezt havonta.

29hkm

2013. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eddig én is havonta mentem az elején 2hetente mert veszélyeztetett voltam. Ezért is fura és aggasztó hogy idén mar nem latom a picurt. remélem karácsonykor nem jön rám a pánik hogy baja van.
2013. dec. 9. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Ne aggódj, ha nem keményedsz, görcsölsz, és semmi panaszod nincs, akkor nem feltétlenül nézi a doki a méhszájat. Nem is kell.


Ha nagyon nem bírod ki, akkor menjetek el a pároddal 4D-re karácsony előtti napokban, nagyon szép karácsonyi emlék lesz :)


De amúgy ne izgulj, élvezd az ünnepeket, és arra gondolj, hogy a következő karácsonyt már a kis totyogódnak fogod majd csinálni :))


32 hkm

2013. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak akkor néztek, mikor furán fájt itt-ott a hasam és aggódtam, meg most a vége felé néztek 2-szer. Ha nincs panaszod nem kell folyton nézni a méhszájat, elég a terhesség végén, vagy ha aggódsz, vagy rendellenes dolgot érzel.
2013. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Nagyon ritkan de volt mar keményedésem. Meg a baba sokszor annyira lefelé rugdos mint aki ki akar jönni.

Amugy nem görcsölök csak ..."elfarad a hasam".mashogy nem tudom megfogalmazni. ha sokat teszek veszek hajolok, akkor érzem mikor kell leülnöm vagy feküdni mert olyan fura érzés van benne.

Meg van egy pont a köldököm mellett ahol szokott fajni mintha megütöttem volna és lenne egy lila folt amit a polo nyom. pedig nincs. kb 200ftos nagysagban.

de ezen kivül semmi ok az aggodalomra csak a sima kismamaparák..

2013. dec. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!