Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legkorábban mikortól jönnek...

Legkorábban mikortól jönnek elő a terhességi csíkok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A vege fele 8-9honap...nekem utolso 2hetben olyan lett hogy fuj....Gyozike imadja a zebrakat enertem tuti milliokat adott volna:-)
2013. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akiről hallottam legkorábbi, annak 30 hetesen jöttek elő.
2013. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem szules utan lett egybol, ugy hogy nem is hiztam szinte..
2013. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27 hét :-(
2013. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32-dik héten járok, és szerencsére még nincs csík.
2013. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16.hétben vagyok,sajnos már vannak csíkjaim az oldalamon.

Ilyen típusú vagyok,az egész combom és hátsóm is teli van,mióta sokat nőttem kamasz koromban.Azon csak a napozás és a szolárium segített,mára már halvány mind.

Remélem ezekkel sem lesz másképp.Kenem magam rendesen,de nem hiszem,hogy esetemben megúszom ennyivel.

2013. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett mondjuk nem híztam sokat 10 kg-ot összesen a fiammal. Csak a zöldséget és gyümölcsöt kívántam hála :)
2013. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem talán a 36ik héten lett egy pár, de hálistennek csak az oldalamon és nem túl durvák.. A pocakom hiába jó nagy, nincs rajta egy pici se! :-) És most már ne is legyen!

38hkm

2013. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolso ne bizd el magad...en is igy voltam...tulhordhatod s babat stb.stb.stb.es ha mar az oldalaladon van akkor a hajlam adott...a kremezes meg semmit se tesz,enis kentem tocsogtam a kremben es hat.....:-/
2013. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!