Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy a teszt nem...

Létezik hogy a teszt nem mutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
Pl. csak a 6-7.héten van itt ilyen anyuka?

2013. dec. 10. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Probald ujra 2-3 nap mulva. Vagy a masik verzio hogy hibas a teszt, de ez nem valoszinu.
2013. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ma vagyok a 34.napon teszt mégis negativ a melleim meg kétszer akkoràra nőttek.
2013. dec. 10. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha késöbbi peteérsed volt elöfordulhat, én ismerek egy nöt akinek aktus után 20 nappal lett elsözör ozitív pedig biztos a peteérés idöpontja mert uh-on követték a ciklust. De ez azért ritka.
2013. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Baratnom occse allitolag mensi elott 4 nappal fogant :-)
2013. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kloetta ***** válasza:

Szia!


Nekem egy hét késés után is csak olyan halvány volt a csík, hogy ha nem akarom nem veszem észre! :)

10 nappal a kimaradás után akár már mehetsz dokihoz! Csak annyit mond, hogy van ott valami, menj vissza 2 hét múlva, de az is megnyugtatóbb, mint a jó-e a teszt, most mi van,.....

2013. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a teszt lehet rossz egyrészt.

de fontos az is, hogy mikor volt az utolsó menstruációd első napja, és hogy általában milyen hosszú egy ciklusod. Nekem most derült ki az ultrahangon, hogy nem 10 hetes vagyok, hanem csak 8, mert 2 héttel hosszabb a cikusom mint más normális embereknek és emiatt a peteérés is hosszabb, és nem akkor fogant amikor számoltuk. Erre figyelj, lehet hogy te sem vagy a 34. napon, 4 hetest pl nem mutat még ki a teszt feltétlenül.

2013. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!