Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akik Márciusra várják kisbabájukat, ti, hogy vagytok, mit vettetek eddig meg, meséljetek?! 24h kismama

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Marc 18ra varjuk elvileg az első babánk.Kislány lesz.

Eddig ruhácskákat kaptunk meg vettem is párat, lepedőt,orszivot,babakocsit,bébihordot-ezt a kettőt is kaptuk. Kiskád utban van barátnőm megvette pesten karácsonykor hozzák. Vettünk lázmérőt,meg kaptunk egy cumis lazmérőt. Van pelenkazo,és szopipárna,utobbi inkabb nekem aludni :)

Most tervezzük hogy kiságyat veszünk eddig nem birtunk valasztani. Mostmar muszájnak érzem h megvegyük bármelyiket is. Asszem egyenlőre ennyi. Ti? hogy álltok?

2013. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
márc.23-ra vagyok kiírva,még nemnagyon vásároltunk.majd már jövőhónapban. :)
2013. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Március 5-re vagyok kiírva,nekem a vásárolatás elmarad,van egy 4 éves lányom,akinek mindenét elraktuk. Csak egy fürdetőkádat kell beszereznem. Kezd nehézkes lenni a mindennapi teendők,gyerekellátás. De már nins sok vissza :)
2013. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én marcius 10-re vagyok kiirva.Második baba.van egy lányunk.most fiú lesz.Ruhákat megvettem mert kihagyhatatlan ajánlat volt. babakocsink unisex igy azt nem kell venni.Várom már a kicsit.Hatalmas a hasam és màr sokszor nehezemre esik a házimunka is.
2013. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Én vagyok a kérdező:) Első babás :)


Én nagyon jól érzem magam,talán most vagyok a legjobban a terhességem alatt,se hányinger-hányás,se szédülés,ami elég sokáig kitartott,majd 19hétig.

Nekünk már most elég sok minden megvan,a babakocsi hiányzik meg 1-2 apróbb dolog,mint pl:textil pelenka,fürdő lepedő.Nagyon várjuk már,hogy megérkezzen közénk a kis manó,szeretnék természetes szülni,Március 28.ára vagyok kiírva,remélem akkor már szebb idő lesz!


Kellemes babavárást és könnyű szülést nektek!:)

2013. dec. 10. 15:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem,hogy kisfiú lesz,ez a 19.héten kiderült,mert széttett lábakkal várt mindet a kis kukacos!És már nagyon erősen bokszol a pocimban! :)
2013. dec. 10. 16:00
 7/9 Gyönyörűséges ***** válasza:

En marcius 4-re varom masodik kislanyomat, ez elso most 18 honapos. Tole minden megmaradt, egy bundazsakot vettem mert a nagy teso majus vegi es akkor arra nem volt szukseg :) Textil pelus kell es a hazassagi anyakonyvi kivonat masolata :) azert a hivatalos dolgokrol se feledkezzunk meg :)

A picike jol van, 28. hetben vagyunk, mult heten voltunk 4d-n, sulya 870 gramm volt. Alapvetoen jol erzem magam :) sokat mozog es rugdos, az ejszakak most nyugisak..


Jo egeszseget mindenkinek!

2013. dec. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

első vagyok,jo hogy mondod a papirokat. Elég a fénymasolat is? én meg bevittem volna az eredetit....köszi. Van még valami aminek a fénymasolata is elég leirnád?

Textilpelus meg sima meg ágynemü kell még nekünk is jut eszembe...

Mi szépen apranként veszegettünk dolgokat mikor kihagyhatatlan ajanlatok voltak ugyebar... meg mikor elmentem a gyerekosztalynal és nem birtam megallni h otthagyjam "olyan cuki és nem draga" :)

nagyon varjuk mar mi is. nekem még a hazimunka megy a hasam nem olyan nagy, a lehajolassal azért vannak gondok meg emeléssel de mindent meg tudok még csinalni halisten. azért is kezdtem neki par hete az atrendezésnek nagytakaritasnak mert még birom és amugy is jönnek az ünnepek. igy ha közeledik az idő akkor elötte anyosom segit megint attörölni mindent. nem lesz akkora munka mint most ha esetleg egyedül kéne csinalnia. én nagyon ugy érzem kicsit hamarabb fog jönni mint gondoljuk kb 2-3héttel. ezért akarok mindennel időbe kész lenni.

2013. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyönyörűséges ***** válasza:

az anyakonyv vezetohoz kell menni a polgarmesteri hivatalba es ott kell kerni hivatalos masolatot. 180 napnal nem lehet regebbi a hivatalos masolat. tehat a szules idopontjatol szamitva vissza 180 nap.

Mas hivatalos papir nem jut eszembe. Szerintem ennyi kell!

Illetve itt debrecenben az egyik korhazban elvileg apuka csak akkor lehet bent a szulesnel ha reszt vesz a felkesziton es ott kap errol egy papirt.


Remelem segithettem.

Ja es az anyakonyv vezetohoz idopontot kell kerni es ugy menni a hivatalos masolatert. Te nem masolhatod le a sajatodat sajnos :(

2013. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!