Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó karácsonyi ajándék lesz a...

Jó karácsonyi ajándék lesz a férjemnek, ha átkotom a pocakomat egy piros masnival?

Figyelt kérdés
Terveztuk a babot, de már pár hónapja próbálkozunk, így biztos lesz a megepetés. Ma voltam nogyogyásznál, 8 hetes terhes vagyok. Még nem mondtam el neki, és próbálom magamban tartani még egy hétig.
2013. dec. 15. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, ez nagyon édes! :) Én is valami ilyesmit sütnék el a helyedben :) És gratulálok nektek!
2013. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Nekem tetszik az ötlet!


Gratulálok a babához!

2013. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Húú bírd ki valahogy! Ez nagyon aranyos ötlet! Gratulálok! Vigyázz magatokra! Egy 21 hetes kismama
2013. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Elnézést, lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de nekem ezek a karácsonyi terhességbejelentős dolgok nagyon erőltetettek.

Pláne az ilyen masnis, kiscipős, ruhás stb. dolgok túl csöpögősek szerintem.

2013. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem szép dolog hetekig titkolni, gondolom nem 8 hetesen tudtad meg, hogy terhes vagy. Neki is joga van tudni.
2013. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
nagyon cuki aranyos ötlet. neten láttam ilyen képet,amire kérdező gondol. De a pocakod ne legyen ruhával takarva, és ugy kösd át cuki
2013. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, én is abbol a képbol merítettem az otletet, de ott volt még egy bileta is amire az volt írva, ne nyisd ki eddig és eddig :) Nem tudom, szerintem nem csopogos, a dérjem amúgy is romantikus lélek biztosan majd ki fog ugrani a borébol, ráadásul nem egy váratlan terhességet akarok bejelenteni, hónapok óta ezen munkálkodtunk :)
2013. dec. 15. 16:28
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
De joooo! :) szerintem nagyon cuki. En nem tudom, hogy birnam ki.:) boldog babavarast es kellemes unnepeket. A hangulat mar biztos szuper lesz!:)
2013. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Je Veux ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos ötlet, bár én lehet nem bírnám ki addig, és hamarabb elsütném ezt a dolgot. :)


Egyébként szerintem nagyon aranyos ötlet és ha valakik már egy ideje próbálkoznak, akkor ez minden csak nem csöpögős és nyálas.


Gratulálok és sok boldogságot nektek! :)

2013. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

a 10. hétben leszel már mire ő megtudja. Nem tudom, hogy egy ilyen fontos témában egy ilyen hosszú titkolózást kompenzál-e a karácsony.

Tegyél ma este a hasadra egy masnit, és mondd meg, hogy előbb jött a Télapó.

2013. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!