Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mennyire voltak erősek...

Kinél mennyire voltak erősek a terhességi tünetek és melyik terhességi héttől jelentkeztek? És főleg mik voltak azok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
5. héttől aluszékonyság és a melleim kezdtek fájni, itt már gyanakodtunk, 6. héttől hányinger, 7. héttől szédülés és hangulatingadozások. A hányinger szerencsére múlóban *kopp-kopp*, a többi viselhető.
2013. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. héttől hányás, hányinger a 14. hétig. 7 kg fogytam. Naponta többször hánytam. Sokat aludtam mert másképp nem tudtam elviselni. Enni se sok mindent ettem.
2013. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kriszti086 válasza:

Szia!

Az első pár hétbe (kb. a 8.ig) nagyon fáradt voltam ,,,,majd elkezdtem undorodni a hústól....

A 9. körül kezdett el egész napi hányingerem lenni,idegbes voltam mindenért :betartott a 14.-ig.:(

A húst kb 4 hónap elteltével tudtam megenni..

Most a 28.tól megint hányingerem van és ha lefekszek jönne vissza minden ,de ez elviselhetőbb mint az eleje...

Nekem a cicim nem fájt,de szurkált sokat a hasam ahogy nyúltak a szalagok az elején.Az is elmúlt egy ideje.

30hkm

2013. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Elsikné Ivett válasza:

Szia!

Én a szerencsések közé tartozom lekopogom.Nálam nem jelentkeztek a hányásos-rosszullétes tünetek, mint sok más kismamánál.Talán a 8. hétig kétszer fordult elő, hogy 1-2 ételtől inkább az étvágyam elment és undorodtam egy picit tőle.A második trimeszter elejétől nagyon fáradékony és aluszékony voltam egészen a 16. hétig, amikor ezt az állapotot felváltotta a folyamatos "pörgés" illetve a derék- és hátfájás.De hál' Istennek ez is kibírható számomra, mert ahogy párom megmasszíroz esténként úgy ahogy jött el is múlik vagy legalább is enyhül :) Ami inkább zavaró a terhességem alatt az az állandó vizelési inger.Terhesség előtt is "pisis" voltam, de most, hogy a kis Drágánk ráadásul a hólyagomon fekszik, így kétszer meggondolom, hogy elinduljak-e egy hosszabb útra :) Ami szintén kicsit kellemetlen, az a már két hete tartó has puffadás, de ez sem vészes. Szeretem ezt az állapotot és minden "panaszt" elfeledtet az emberrel a pici amikor érezni lehet a folyamatos ficánkolását odabent :)

26 hKm

2013. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!