Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kocsonyás kb 5cm hosszu foyás...

Kocsonyás kb 5cm hosszu foyás 17 hetesen?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam vizsgálaton noi orvosnál, ma meg ugy megijedtem amikor kijott a wc papiron egy hosszu, 1cm vastag átlátszo-fehéres kocsonyás valami. Aztán most este is jott egy kisebb darab. Nincs szaga. Mi ehet ez?
2013. dec. 18. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Folyás csak. Nekem is volt, van most is. Nagyon zavaró tud lenni, de ha nem csíp, viszket, ég, nincs színe és szaga semmi gond.
2013. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 emi 79 válasza:
0%
Nem vagyok benne 100%-ig biztos de lehetett a nyákdugó is aminek szülés előtt kellene távoznia normál esetben.Sürgősen konzultálj az orvosoddal!!!!!
2013. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 21 hetesen volt egy átlátszó ruganyós valami a bugyimon. Mint kiderült, csak sűrűbb folyás volt, bár én azt hittem, hogy a nyákdugó volt.
2013. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nyákdugó nem színtelen, hanem barnás, pirosas, véres nyákok vannak benne. Ennek semmi köze nincs ahhoz, szimpla sűrű folyás, ami egyszerre lökődik ki a hüvelyből.
2013. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 emi 79 válasza:
én már szültem de nekem színtelen volt a nyákdugó
2013. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a választ. Tegnap kértem még plusz ureaplazma vizsgálatot a dokitol, amit érdes kefével végeznek, de mondta hogy ezt nem vállaja és puha vattás pácikával vette le a torletet, és most bántott a dolog hogy az én kérésem végett baj tortént. eddig is volt bovebb folyásom a terhesség alatt, de nem ilyen durva mint a mai. A méhnyak is 1cm-vel rovidult, tegnap derult ki.
2013. dec. 18. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a méhnyak miatt! Nekem 16 hetesen rövidült, 27hetesen nyílt a külső méhszáj. Most vagyok 31+6 hetes és imádkozom, hogy még 4-5 hétig benn maradjon. Pihenj sokat, ha görcsölsz, keményedsz nagyon, akkor menj dokihoz. :-)
2013. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se a nyákdugó volt. Nekem is véres, kocsonyás volt és másnap megszültem. Ha nem fáj semmid akkor minden oké!
2013. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!