Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismamák is aggódnak már...

Más kismamák is aggódnak már a 34 hét felé közeledve?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 34. hetet, de már most aggódok, hogy mi lesz. Mikor fog tényleg kibújni, vagy túlhordom. Már nehezebbek a napok, nem tudok sokat sétálni, de azért mozgok rendszeresen, de már hamar elfáradok. Méhszáj zárva, minden rendben, csak picit aggódós lettem.
2009. nov. 25. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia kismami! Én a 33. hétben járok és én is aggódom már ugyanis a bébim picit nagyobb, 32. héten 2kg14dkg volt. A terhességi cukor nem valami jó, diétázom, két hetente uh, és 3-szor megyek cukorterhelésre. Az előző terhességemnél nem volt ilyen problémám.Fájdalmas sokszor amikor mozog, feszít. Te hogy vagy?
2009. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a válaszod

Nekem 32. héten 1,9 kg-ra mondták, nincs vele semmi gond, mocorgós bébi. Csak én kezdem nehezebben viselni, 12kg jött fel, de meg se látszik, csak a nagy pocak. A cukrommal semmi gond nem lett, a vérnyomásom is rendben. Leginkább a szüléstől félek, első baba.

Neked kitartást kívánok, és jó egészséget.

2009. nov. 25. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én 34+3 hetes vagyok.a 3.baba lesz.11 kg plusszom van és egy borzasztóan aktív babám a pocakban.Nekem a legnagyobb gondot a cipő felhúzása okozza:)Programozott császárom lesz(időpontom fix még nincs)mert a két gyermekünk is így született.Én attól tartok,hogy hamarabb akar kijönni,pedig mondta a doki,hogy nem lenne szabad egy percet sem vajúdnom!

Kedves kérdező!természetes a félelmed!Mind félünk az ismeretlentől de hidd el minden rendben lesz,lassan eljön az idő és onnantól kezdődik az igazán nagy "meló":))

2009. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én 36hetes vagyok, 8 kg-nál tartok. a baba 2600gramm volt tegnap :D

én igazából nem a szüléstől félek, hanem attól hogy szülés közben a babával minden rendben legyen. (egy barátnőmnek pl eltörték a lánya kulccsontját születés közben). kapjon elengedő oxigént az elején, egészséges legyen.

de amúgy a szülést nagyon várom, de félek tőle.

2009. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat.

Igen én is igy félek a szüléstől, a pici miatt, hogy mindent jól fogok e csinálni, jól lélegzek.

Kellemes utolsó heteket.

2009. nov. 25. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! én a 33. hétben járok és már nagyon érzem hogy kezd közeledni az idő:) a kislányom nagyon aktív, néha akkorákat rúg hogy csak pislogok! A mozgás eléggé nehezemre esik és elég sokat keményedik a hasam. Január 15-re vagyok kiírva de szerintem január eljén meg lesz már :)

mindenkinek boldog baba várást!

2009. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én 34 hetes vagyok. rajtam kb 13 kg plussz van már. a pici pocaklakónk nagyon aktiv, hatalmasakat rúg, ficánkol szinte a nap 24 órájában. én is néha parázok, de szerintem ez normális. a cukrom és a vérnyomásom normális, bár a cipö húzás már nekem is nehezen megy. mindenkinek kellemes baba várást, könnyü szülést és boldog babázást kivánok!!!
2009. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!