Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ki van száradva a...

Nagyon ki van száradva a mellbimbóm környéke. sima testápolóval kenegethetem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
persze! De az a legjobb ha veszel terhességi csíkok elleni krémet és azzal kened a cicid, pocid és a feneked!
2009. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerintem vegyél egy körömvirág krémet, az jó a gyulladásra is és természetes alapanyagot tartalmaz csak! A testápoló tele van mindenféle mesterséges cuccal.
2009. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Terhességem kezdete óta kenem magam Nivea baba Oil-al+testápoló keverékével. Nagyon tuti. Egy csíkom sincs. Bátran ajánlom neked is az egész testedre.

39+3km

2009. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én erre a dm-ben kapható babylove masszázskrémet használom, olaj is van belőle. 100%-ban segít. Egyébként terhességi csíkok megelőzésére használatos, a száraz bőrre remek!!!, a többi meg majd kiderül. :)
2009. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz csatlakoznék, dm-es Babylove termékek, vagy a Rossmann-ban kapható Babydream testápoló szintén nagyon jó.

Vagy a gyógyszertában kapható Neogranormon kenőcs is hámosító hatású.

2009. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ, hogy hány hetes vagy és a mellbimbód és környéke van e kiszáradva. Ha igen akkor is csak a 36. héttől lehet (a szülésznőm mondta és én is azóta csinálom csak) mert a mellbimbó és udvarának dörzsölése méhösszehúzódások, keményedéseket okoz és koraszüléshez vezethet. Ezért szabad csak rendszeresen csinálni a betöltött 36. hét után. Én körömvirág krémmel kenegetem fürdés után ( törölközővel enyhén belemasszírozom)mert így készítem fel a mellem a szoptatásra.


39+4 km

2009. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
13+4 hetes vagyok
2009. dec. 1. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!