Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hogy vagytok? Hány...

Kismamik! Hogy vagytok? Hány évesek vagytok, és hanyadik hétben jártok? Megvan már a baba nemét? Ha igen, mi lesz a neve? Hol fogtok szülni? Pluszkilókkal hogy álltok?

Figyelt kérdés
Meséljetek:)
2013. dec. 23. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon jól vagyok már köszike :) 10 héten keresztül végig hántam minden napot de már jóó :) Én 20 éves vagyok 19.hétben járok és a 12.uhn azt mondták hogy csajszi :)Hannán gondolkodunk :) Eddig 3-4 kg ot híztam :) TE??
2013. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
jah és a baycsi korházban pesten :) Ez le maradt
2013. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32 hetes és 4 naposak vagyunk :-) Kisfiút várok. Most úgy néz ki, köv.hó vége felé érkezik. Már nagyon izgatott vagyok. Egyre többet gondolok a szülésre. Én Pesten szülök az Uzsokiba. Sajna a kilókkal nem állok jól. 18 kg röppent fel rám. Ennek nagy része az utóbbi hetekben.
2013. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

En csodalatosan vagyok, eddig semmi tunetem nem volt, se rosszullet, se hanyas, remekul erzem magam, sokat sportolok, gyakran jarok kozmetikushoz, fodraszhoz, szoval figyelek magamra, a parom szerint gyonyorubb vagyok, mint voltam. 23 eves vagyok, es a 21. hetben jarok. Ikreim lesznek vegyesen, a lany Sneziana Igorevna Morozov, a fiu Alexander Igorevich Morozov lesz :) Eddig kereken 0 a pluszkilok szama, nem is szeretnek 1-2 kg-nal tobbet. Oroszorszagban elek, itt is fogok szulni.

Udv, Natasa

2013. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jol vagyunk. 23 vagyok, 16.dik hétben, Nem tudjuk, h fiú vagy lány, ha kislány akkor valószinüleg Ágnes lesz, Szlovákian szülök- itt élünk. -2 kg
2013. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok 2.babám lesz.14.hétben járok,még nem tudjuk a nemét.Eddig +1.5kilónál járok.Vas megyében,Szombathelyen fogok szülni.Ja, és veszélyeztetett terhes vagyok
2013. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 28 eves vagyok, elso baba es 22 hetes vagyok. Tegnap ota korhazban, es nagyon ugy tunik az unnepekre is itt maradok magnezium infuziora kotve. Ugyhogy per pillanat nem elvezem a terhessegem.
2013. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Eddig minden rendben van. A baba aktivan mozog:-) 38 évesek vagyunk. 23 hetes vagyok, remélem holnap megtudjuk a baba nemèt. Ha kisfiù Zoltán Ákos, ha kislàny Panka Lili. Kazincbarcikàn fogok szülni. 69 kg-mal kezdtem most 78 vagyok.

Üdv/Ilona

2013. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
uh, 7. én megúsztam. Engem is ezzel fenyegetett a doki, de a fekvés és a 1500mg magnézium megoldotta a dolgot. Nekem van itthon még egy, ezért még szarabb lett volna.
2013. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

26 éves vagyok,az első babánkat várjuk,32 hetes vagyok február végére kiírva.Nagyon élvezem a terhességet,és remekül érzem magam,a babám rendkívül aktív,már el is neveztük bulibabának:)Kislány lesz,Petra baba.Eddig 7 kg jött fel,remélem 12-13-nál nem is megyünk tovább,de persze a baba az első.Már nagyon készülünk az érkezésére,most kezdtünk el vásárolgatni,de azért a dolgok oroszlánrésze még hátra van.Járok kismamatornára,hetente kétszer.Most egy gimis barátnőm is babás,ő március 2-re van kiírva,egy kolléganőm pedig január 27-re,úgyhogy lesz játszópajtása a kislányomnak.A János kórházban fogok szülni,fogadott orvoshoz magánrendelőbe járok,természetes szülésre készülünk.

Te is mesélj:)

2013. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!