Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamik, hogy...

30 hetes kismamik, hogy vagytok? Várjátok már a végét? Ki, hogy gondolja sok vagy kevés ez a 10 hét?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem, most többnek tűnik a hátralévő 11 hét, mint ami eltelt. Már nagyon várom a februárt.

29 hetes

2009. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a 10 hét,az már nem olyan sok,de nem is kevés,föleg,igy mikor az ember már annyira várja.szerintem igy egészbe a 40.hét,az azért elég sok.öszinte leszek,mivel a 30.ik hét ota feküdnöm kell,igy nekem 1-2 hét is sok,nem még a 10.
2009. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
elözö vagyok,most 35 hetes vagyok.dec.30-ra vagyok kiirva,de nekem ez még mindig nagyon sok idö,bár nem azt akarom,h a baba hamarább jöjjön,isten ments,csak az idöt akarnám meggyorsitani.
2009. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes kérdés.egyik pillanatban soknak msáikban kevésnek érzem.mi még nem kezdtünk el összepakolni a bútorait és stb ebből a szempontból még kevésnek tűnik az idő.de belegondolva h még 13 hét a szülésig és mire megtudom h minden rendben vele és a kezemben tarthatom az még sok idő:(((Én már nagyon várom a végét.További szép babanapokat a pocakban lányok:)
2009. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi holnap töltjük be a 29. hetet. Így visszatekintve, nagyon hamar elrepült az idő. Ha belegondolunk, hogy februárra vagyunk kiírva, az pedig olyan soknak tűnik.

Mi jól vagyunk, nagyon szeretem, hogy napjában többször is érzem a kisbabámat, hogy mocorog, fészkelődik:-)

Mi még semmit sem vettünk. Januárra tervezzük.

És Te hogy vagy?

Boldog babavárást:-)

2009. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszi, jól vagyok :) Persze, hogy várom már Picurt! De a várandósságot is élvezem, nem siettetem a kibújást :) Én is úgy vagyok az idővel, mint az egyik előttem író, hogy néha soknak tűnik, mert nagyon várom, hogy itt legyen velünk a baba, de néha meg kevésnek, mert annyi mindent kell még beszereznünk! :) Hetek óta készülünk, sok mindent megvettünk már, de még kell ez-az. Karácsonyra szeretném, ha meglenne minden, hogy az utolsó 4 hét csak a szülésre készülésről szólhasson :)
2009. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is holnap töltöm a 29.hetet. Már mi is várjuk a lányunkat, de közben kicsit aggódom, hogy ne jöjjön sokkal hamarabb, meg rendesen fejlődjön. Az utolsó ultrahang szerint a méretei a normál tartományban vannak, de az alsó határon.

Még mi sem vettünk semmit, de Karácsonyig a ruhákon kívül szeretnénk mindent lerendezni, januárban pedig lehet szobát rendezni, ruhákat venni, kimosni stb. Remélem lesz időm mindenre, nem kell majd feküdnöm és bírom is majd a terhelést.

Minden jót mindenkinek

2009. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ugylátom nagyon sok 29hetes mami van itt mi is nagyon jol vagyunk a leányzoval 29+3hetesek vagyunk !!már alig várom hogy elteljen ez a pár hét nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz!!gondoljátok el majdnem10hónapig várjuk hogy meglegyen aztán egész életünkbe velünk lesz!!az mennyi idö!!!!!!!!!!!!!!!!:-) mindenkinek kellemes babavárást!!és sok boldogságot!!!
2009. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Ha azt mondom február az még hosszú idő de ha azt mondom 10 hét az kevés.Már várom a végét ezért azt mondom 10 hét.:)

Második terheségem és reméllem aszülés is olyan gyors lesz mint az elsővel.

További szép várakozást mindenkinek!

29 hetes km+2 éves anyuka

2009. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Mi 31 hetesek vagyunk, hálistennek minden percet élvezhettem , teljesen rendbe volt és van minden . Imádom a pocakomat ,mégis várom már a végét hogy végre a karjaimba tarthassam a kisfiamot. a babaszoba berendezésével kissé mi is levagyuk maradva, de remélem elég lesz a hátralevö idö, hogy minden meglegyen . jó egészséget , könnyü szülést neked is !
2009. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!