Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben a szülészeti-...

Debrecenben a szülészeti- nőgyógyászati klinikán hol van az ügyelet?

Figyelt kérdés
7 hetes terhesen a védőnőm azonnal a klinikára küldött az ügyeletre mert 12 volt a cukrom. Bementem a szülészeti-nőgyógyászati klinikára (Debrecen) és lecsesztek hogy máskor időpontot kérjek és majd akkor menjek. Most a 20. hétben vagyunk hasam hiába szedem a magnerotot. Félek hogy ha rosszabbul leszek és bemegyek, elküldenek hogy majd időponttal menjek.

2013. dec. 25. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Görcsöl a hasad? Miért nem kértél időpontot a hetedik héten, mikor elzavartak? Vagy ha megvizsgáltak, csak elmondták, hogyan tovább nem?Az orvos, akihez jársz nem tud intézkedni? Nekem ha kell plussz vizsgálat mindent ő intéz, pedig csak egy SZTK-s doki, nem is magán. Ha meg görcsölsz, irány az ünnepek után a terhesgondozód, vagy ha addig nem bírod ki, menj be a kórházba. Ha fáj a hasad, tuti nem zavarnak el. Én napi 8 szem nagnesii citricit szedek, ami 4000 mg magnézium, ennyit te us bevehetsz. Jobbulást! 32 hkm
2013. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Terhességi diabetesz

Kérj időpontot telefonon

2013. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A védőnőtől kérdd el a számukat
2013. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló a cukromat még akkor rendbe hozták avval nincs gondom. Az orvos akihez járok tanácsadásra finoman szólva is sz@rik rá.. :( a 18 hetes UH-n mondta a szonográfus, hogy a belső méhszájam hajszálnyira nyitva van. Mikor ezt mondtam az orvosomnak legyintett hogy biztos csak félrehallottam.. pedig direkt 2× is rákérdeztem UH alatt.. eddig magnerotot szedtem napi 3×2 adagban, szerinted váltsak?
2013. dec. 26. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!