Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon csúnya visszeret a...

Nagyon csúnya visszeret a lábán kinek hogy kezelték terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Nem terhességi visszeret,hanem ami már megvolt előtte,csak terhesség alatt még durvábban kijött.Nekem már legalább hüvelykunnyira kidudorodtak mindkét lábamon,az egyiket hátul teljesen beszőtte,össze vissza kanyarog.Műtve voltam már vele egyszer,és a nőgyógyászom azt mondta,trombózis veszély áll fent,így szülés után amilyen gyorsan csak tudom,műttessem meg mindkét lábam.

Ti mit kaptatok rá?Használt valamit?Én semmit sem kaptam,nem ajánlott senki semmit rá,és nekem ez furcsa.Se vérhigítót,se krémet,egyedül a kompressziós harisnyát,de az nem jön fel rám,mert elszorítja a combomat,és rosszul leszek tőle.Még a nagyobb harisnya is kicsi.

Valakinek van ötlete?29 hetes vagyok.


2013. dec. 26. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is nagyon viszeres a labom, mar 10 eves koromban kezdodott. Nem vagyok terhes, igy nem tudom hogy mit szabad alkalmaznod, szedned, ezt mindenkepp az orvosodtol kerdezd meg. Ami nagyon jo ra, Detralex 500 mg, en is kaptam komresszios harisnyat, nekem az nagyon jo, amikor dolgozom mindig rajtam van. Fontos hogy mozgasd a labad, nekem eliptikus trenerem van itthon, nagyon jo az izuletekre, visszerre. Nekem a mutetet nem ajanlottak, pont trombozis veszely miatt, hanem Scleroterapiat alkalmaztak nalam, injekcios kezeles, az teljesen visszahuzte, de persze ez is csak a tuneteket enyhiti, nem gyogyitja.

28 L

2013. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csináltass méretre harisnyát és akkor mindenhol stimmelni fog.

[link]

Ebben a boltban lemérik a lábadat vagy (ha bátrabb vagy) telefonon is lediktálhatod a méreteid és házhozszállítják. Drágább, de szakorvosi receptre jóval olcsóbb. Én császár utáni mélyvénás trombózis (bár visszerem nincs) után hordtam vagy két évig és nagyon nem mindegy, milyet veszel, ha nem vagy konfekció-méret... Aztán meg mindenképp menj el angiológushoz, érsebészhez (vagy ahol gondoztak a műtét kapcsán), ne a nőgyógyász döntsön arról, mit kéne szedned. Nekem is most a második terhesség miatt az angiológus javaslata alapján írja fel a nőgyógyász vagy a háziorvos a vérhigítót.

2013. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves második,gondolkodtam a méretre csináltatáson,de mivel csak most kezdek el hízni,és nem maradok ugyanakkora ezért amit most megcsinálnak,nem lenne jó 1 hónap múlva,utána meg pláne nem,mert visszafogyok.Akkor meg már jó a konfekcióméret is...
2013. dec. 26. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!