Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális és nem veszélyes,48...

Normális és nem veszélyes,48 évesen 4. babát vállalni meg szülni és 38 évesen 2. babát szülni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
48 évesen nem szülnék 4. gyereket, de 38 évesen másodikat simán.
2013. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

38 évesen sem normális gyereket szülni, még ha ma ez divat is lett.

Hány évesek lesznek a szülők, amikor a gyerek 20-25 éve lesz? Addig is el kellene tartani. A generációs gondolkodásbeli különbség is nagy.

2013. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
48 éves nők között is hatalmas különbségek lehetnek. Ismerek olyan 38-ast, akinek már nem javasolnám, és oylan 48-ast is, akinek simán. Az egészségi állapot döntő tényező ebben a kérdésben. 20 éves ismerősöm is halt meg balesetben,ez a része az életnek kiszámíthatatlan. De ha valaki egészségesen él és ennek fenntartásáért mindent meg is tesz, akkor had vállaljon akkor gyereket, amikor akar. Orvosi ellenőrzés mellett, természetesen. Az első barátom apukája 50 évesen lett apa, és generációs különbségek ide vagy oda, imádták egymást. 85 éves korában halt meg, betegségben, 25 éves volt akkor a srác.
2013. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, nem 25, 35 éves volt, csak elgépeltem.
2013. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mindenki saját maga dönti el, hogy számára mi a normális, és mi nem az, nem a szomszéd Mari néni véleménye a mérvadó egy ilyen kérdésben. Mindenki a saját kondícióit mérlegelje, és aszerint döntsön, másnak meg semmi köze hozzá. Lehet, hogy valaki 60 évesen egészségileg jobban a topon van, mint más 30 évesen. Szóval ez abszolút egyéni megítélés kérdése szerintem.
2013. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

42 éves vagyok és a 4.-et várom ... M

már csak egy hónap van hátra.... 39 éves voltam a 3. születésénél. Nagyon örülünk neki és nem gondolom, hogy nagyobb generációs különbségek lesznek közöttünk mint amilyen most van a kamasz fiaim és én közöttem. Szabad szajú vagyok, mindenről tudunk beszelgetni, ahogy a 70 éves apammal is. Amiket sokszor itt a gyakorin olvasgatok, a kamasz gyerekek panaszairól, hát bizony nem a generációs különbség a probléma.

2013. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Kedves masodik 39 evesen vallaltam be a 2ik babot. nem igy akartuk de igy jott ossze. 35iket toltottem ikor az elso szulrtett. es nem bantam meg. Gondolkodunk 3ikon ha osszejon idejeben. viszont biztos anyagi hatterbe szuletett szuletik gyermekunk csaladi hatter biztos utalva itt h 20evesen rettento palijaim voltak egy olyan kapcsolstba felesleges lett volna szulni csak azert mett20as eveimben voltam. 27 evesen kulfoldre vandiroltam ahol letelepedesit kaptam sot azota kettos allampolgar vagyok karriert futottan be es jo anyagiakkal rendelkezunk. kislanyunknak mindene megvan 4 eves mult 3szor jart mar otthon a vilag masik felerol. sajat nagy hazunk van es nem 2 szobas panelban nyomorgunk. egyebkent ha maradtam volna Mo- n ma munkanelkuli lennek mer a ceg tavaly sok evnyi kuzdelem utan becsodolt. akkor most mi a jobb?????
2013. dec. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!