Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes leszek, és...

14 hetes terhes leszek, és még mindig nem látszik rajtam hogy terhes lennék! Pedig vékony is vagyok! Ez hogy lehet? Mikor fog már látszódni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 22 hetes voltam, amikor ki lehetett venni, hogy megnőtt a pocim. Máshová híztam egy-két kilót, de ezt még a közeli ismerősök, kollégák sem vették észre.
2009. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 14+2 vagyok. Rajtam se vennék észre idegenek. Én mindenhova híztam már, úgy nézek ki, mint aki 10 kg-ot is hízott, pedig csak 2-t. Kis hasam van, de nem az igazi. Remélem karácsonyra látszik majd, amikor megyünk vidékre a családhoz. :)
2009. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ne izguljatok ezen,kívánni fogjátok még hogy kisebb legyen a hasatok.Elfog kezdeni nőni,mindenkinek más.az osztálytársamnak olyan pici hasa volt hogy mikor ment szülni megkérdezték kisfia lett vagy kislánya.és ő is nagyon vékony alkat volt.de nekem úgy a 18 hét körül kezdett gömbölyödni a pocakom,bár én nem tipikus gebe voltam:)28 hetes km
2009. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 hetesen voltam kórházban, akkor mindenki azt hitte abortuszra vagy kaparásra mentem be...

Azóta 10 hét telt el és nem hiszem, hogy ennél sokkal nagyobb tud még lenni a hasam :)

Engem is zavart hogy nem látszott de jobb így mert már látom milyen nehézségei vannak a nagy pocaknak, jobb amíg még mindent meg tudsz csinálni tőle.

2009. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem látszott még 14 hetesen a baba, 16 hetesen sem volt még kivehető, olyan picit puffadt hasam volt, de ha nem szűk felsőben voltam nem is látszott. Aztán napról napra elkezdett nőni, de ezt szó szerint kell érteni! 18 hetesen volt az esküvőnk, akkor volt akkora hasam mint a terhesgondozáson a 12-14 heteseknek. 20. hétre 2 hét alatt akkorát nőtt a hasam, hogy magam sem hiszem el! Jó, még nincs óriási, de letagadhatatlanul terhes poci. Már csak terhes nacit tudok felvenni, pont azért, mert csak a hasam nőtt:)155/49 kg kezdtem a terhességem és most tartok +2nél, szóval normál alkat vagyok. A hasam viszont +13 cm lett nagyobb! Amióta hitelen nőtt, az egyik napról a másikra folyamatosan mozog is, nekem kimaradt, az az időszak, amiről sokan írnak ( motyorgás, bélmozgás stb) kapásból akkorát rúgott, hogy látni lehetett. Szóval ami késik nem múlik! Lehet egy reggelre Te is pocival ébredsz majd!!!!

22 hetes km

2009. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!
2009. nov. 27. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:

En is vekony vagyok es magas, a masodik babamat varom. Most hamarabb noni kezdett a pocakom, mint az elso fiammal, nagyobb is, mint vele volt. Alig hiztam, ez azzal jar, hogy nagyon szep szabalyos, feszes pocakom van.

Az elso babammal is helyes pocakom volt, se nem kicsi, se nem nagy, raadasul szules utan ket hettel mar teljesen lapos hasam volt, nagyon hamar visszahuzodott, nem repedt a borom sem.

Osszessegeben szerencsesnek mondhatom magam a testalkatom miatt.

DE!

Ha arra vartam volna folyamatosan, hogy az emberek eszrevegyek az allapotomat es nagy pocakom legyen, akkor valoszinuleg elegge szomoru kismama lettem volna, vagy folyamatosan elegedetlen.

Peldaul most mar 28 hetes vagyok, nem jarok bo cuccokban, inkabb csinosan, noiesen oltozkodom, tehat nem takargatom a pocakomat, ennek ellenere megszamlalni sem tudnam, hogy a mai napi vasarlas alatt hanyan dudaltak ram, szoltak be, vagy kivantak velem ismerkedni. Tehat sejtheted, hogy meg most sem a pocakom a legfeltunobb testreszem. Megmaradt a derekam ive, a jarasom meg konnyed, szoval nem neznek kismamanak.

Ezt csak azert irtam le, hogy ha te sem lennel nagy pocakos majd, akkor se ess ketsegbe, nem ettol fugg a gyermeked egeszsege, viszont teny es valo, hogy sok elonnyel jar egy konnyen hordozhato kisebb pocak.

(Megnyugtataskeppen mondom, hogy az elso babam kozel negy kg-os volt, vele a 25. heten kezdett noni a hasam. A masodik babamat is nagynak mondjak uh alapjan, most mar a 20. hettol novoget a pocakom.)

2009. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!