Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idősen érdemes 3D-s...

Mennyi idősen érdemes 3D-s ultrahangra menni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 8. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
en 15hetessen mar nagyon mennék,de én ugy hallottam hogy a 20.on érdemes elmenni.
2007. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4D-re megyek majd a 26. héten. Kiváltom vele az egyik kötelező ultrahangot. A babámnak az olyan, mintha egy robogó vonat menne el a feje felett, nem kínzom feleslegesen. Sok sikert, türelem:) Üdv, egy 22 hetes kismama
2007. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a 20.hét után mert akkor már szebben látszik.
2007. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 26 hetesen voltam. Szerintem túl korán nem érdemes menni. A 26. hét után már nagyon szépen látszik minden, a nemét is pontosan meg tudják állapítani, ha megmutatja magát. Az én babikám nagyon ügyes volt, mindent megmutatott szépen. Akkor derült ki, hogy kisfiú. Most már 35 hetes.
2007. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha minden igaz a (valós)16. héten, ami az orvosi papír szerint kb. a 18. hét már látszanak a csontok is és már az is, hogy fiú vagy lány-e a baba. Bár nem szabad rosszra gondolni de ha valami baj lenne ebben az időben azt már látnia kell az orvosnak! Csúnyán hangzik de tudjuk van ilyen. És igy hetekkel hamarabb lehetsz nyugodt, hogy minden O.K.!
2007. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézd meg ezt a leírást: www.csodabent.hu/mikorerdemes

Itt majdnem minden héthez le van írva, hogy mi látható.

2009. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!