Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igazi, vagy valami szerkesz...

Ez igazi, vagy valami szerkesztett izé?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 28. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Durva ha igazi :) én szerkesztettre tippelek :)
2013. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerkesztett, ennyire nem lehet vékony a hasfala. Gondolj csak bele: a méh fala meg még a hasfal is.
2013. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem igazi, kizárt, hogy látszódjanak a baba ujjai a méhfal-hasfal alatt.
2013. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazi! :)
2013. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Magzatburok, méh, hasfal, zsírsuövet, bőr!

Ez egy elég vastag réteg, nem tud így látszódni a baba lába vagy keze!

Ez akkor lehetne igaz, ha rögtön a bőrösön azt lenne a baba, de akkor meg simán el tudna törni a baba keze, lába ég kisebb nyomástól...

Ez kamu.

Viszont ha YouTube beírod:


Baby inside belly - ezt írd be


akkor nagyon sok videót találsz, ami igazi, hogy hogyan is mozog az anyuka hasa, ha a baba mozog a pocakban!

2013. dec. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a szülésznőm mondta, hogy van ilyen. Állítólag az extra sovány kismamàknàl fordul elő. Persze nekem is fura akkor is, de ő azt mondta, már a két szemével is látott ilyet.
2013. dec. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na persze, a baba a bőr alatt növekszik. Kétszer voltam terhes, vékony vagyok, hasfalam is vékony, de ilyet még nagyítóval sem láttam volna.
2013. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kamu szerkesztett tuti animácio
2014. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!