Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés ha a méhszáj...

Milyen érzés ha a méhszáj kinyilik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
nyilalló érzés, apró pici nyilallások a hüvely környékén. (belülről érzed) Minél több van, és minél intenzívebb, annál jobban nyílik kifelé a méhszáj.
2009. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Nem érzed.
2009. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én se éreztem csak a nyákdugó távozásábol gondolta hogy nyilik!
2009. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet érezni!

39+5km

2009. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem.
2009. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet érezni...


3. terhességem, mindegyiknél elég korán kinyíltam, de semmit nem éreztem belőle...

Csak a doki tudja kitapintani, hogy nyílik vagy nem.

2009. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, egyrészt nem lehet érezni, másrészt igen :D

Borzasztó görcseim voltak, bementem a kórházba és nyíltam... :) azóta tovább nyíltam, de nem volt görcs. na ezt bogózza ki valaki. de lehet, hogy csak annyira lassan nyíltam, hogy nem éreztem a görcsöt.

de hát ha belgondolsz, a vajúdás borzasztó fájdalmas, és hát akkor nyílik ki a méhszáj, tehát elméletileg lehet érezni

2009. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kinyíltam 4 ujjra, s nem vettem észre. Semmit. Sztem a méhösszehúzódás a fájás.Ahogy tolja előre a babát, az fáj, a kinyílás nem.
2009. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehet erezni. Ettol fuggetlenul en is paraztam, hogy talan erzem.

Az elso babam tavaly szuletett, negy kilos baba volt, en is sokat hiztam, az utolso hetekben mar nagyon nagy teher volt a mehszajamon. Sokszor nyilalt, fajdogalt, feszult. Viszont csak az utolso hetekben kemenyedtem.

Kulfoldon elek, mehszajvizsgalatom nem volt csak amikor szulni mentem. A magzatvizem folyt el eloszor, fajasok nem voltak, megvizsgaltak es azt mondtak, hogy teljesen zart vagyok. Szoval elotte hiaba nyilalt ott lent minden, hiaba hittem, hogy talan a mehszaj is nyilik, tevedtem. Beindultak a fajasok, harom ora alatt teljesen kitagultam, de akkor nem arra koncentraltam, hogy a mehszajamnal mit erzek, mert a vajudas elvonta a figyelmemet.


Most varom a masodik babat, nagyon porgos terhessegem van, mar a harmadik trimeszterben vagyok. Az elejetol kemenyedik a pocakom, sokat megyek, allok, sokaig tornaztam is, a nagyobbik babamat el kell latnom, cipelem (egy eves es 13 kg). Ismet erzek mar feszulo erzest a mehszajamnal, megint feltem attol, hogy ez talan a mehszaj nyilasat jelenti. Tegnap voltam dokinal, elmondtam a felelmeimet, megvizsgalt es tokeletesen zart vagyok (hala Istennek, maradjon is igy a 40. hetig). Azt mondta, hogy azt nem fogom erezni, max az eros osszehuzodasbol kovetkeztethetek arra, hogy azok nyitnak is.

2009. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!