Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig tart a mindjárt...

Hányadik hétig tart a mindjárt megjön érzés?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt ilyen.
2013. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem beagyazodastol kezdve meg most is szkott lenni. 13 hetes vagyok. Babaval minden rendben. :)
2013. dec. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 5 hetes vagyok uh n minden rendbe volt , de nekem is szurkál a hasam és mind 2 petefészkemnél is ,én is aggodom nem e gond :S te hány hetes vagy?
2013. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap töltöttem a 9. hetet. Sokszor van megjön érzésem, illetve alhas szurka és görcsölések, valamint köhögésnél, tüsszentésnél éles nyilalás a petefészkemnél.
2013. dec. 31. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, és még most is van néha, ahogy tágulnak a dolgok odabent.
2013. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nalam a mindjart megjon erzes 10 hetes kor korul szunt meg, de a gorcsok apro szurkalasok vegig megmaradtak
2013. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csak nézelődök válasza:
én pont most keseredtem el...Öklendezés,hányás,émelygés,fura közérzet, gyengeség fáradtság,állandó pisilés..negatív teszt, 4 napi késés után megjött.Van 1 gyerekem már tehát nem az első lett volna,de én a nyakamat tettem volna a rozsdás bökő alá,hogy terhes vagyok.Olyat csalódtam és úgy fáj :( nagyon elszomorodtam!Mi ez az érzékek furcsa játéka? vagy mi??Biztos voltam benne h nem jön meg.tesztet is az adott napom csináltam,mikor meg kellett volna jönnie,mert abban is biztos voltam,h pozitív lesz,De még akkor sem csalódtam
2014. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!