Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztétek amikor befordult a...

Éreztétek amikor befordult a kisbabátok?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor leirnàtok milyen érzés volt? Nekem eddig farfekvéses volt.2 napja éreztem fura nyomást a pocakom alján.30 hetes vagyok.
2013. dec. 31. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
huszonvalahanyadik héttől fejvegu volt. Szóval nem éreztem. Nem tudom, hogy közben forgolodott-e még, nem éreztem.Beekelodest sem, csak már a szuloszoban.
2013. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok . 28-29. héten fordult be. Onnan tudtam, hogy megtörtént, hogy egészen lentről éreztem a csuklását. Konkrétan a hüvelyemnél. Azóta sokszor érzem, hogy nyomás van a hüvelyemen, néha szúr is rendesen, ha eltalál valami ideget :-)
2013. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben álltam a pénztárnál, mikor kikerekedett szemmel néztem a férjemre, mert olyan érzés volt belülről, mintha ki akarna jönni a hasamon keresztül. :) Nem fájt, meg semmi rossz nem volt, csak egy kicsit kellemetlen és fura. Úgy emlékszem a 30. hét után volt ez már... :)
2013. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 málna_ ***** válasza:
Nem éreztem. Reggel még a dokinál néztük az ultrahangon, hogy keresztben fekszik, éjjel elfolyt a magzatvíz, mire beértünk a kórházba, már befordult.
2013. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szeptemberben fogant, januárban fordult...

egyik éjszaka - szombat volt, arra ébredtem, hogy szétszakadok! amúgy is vad és erős volt a babci, de azon az éjjel azt hittem kiugrik a gyerek belőlem :)

mondjuk azt éreztem, hogy mocorog, forgolódik, de mivel volt január elején is egy ultrahangom (akkor a szülészorvosomnál) majd ugye volt ez a brutál éjszaka, utána meg mentünk babamozira (4D-re) szóval az elsőnél még felfelé volt, a másodiknál már lefelé. és úgy is maradt szülésig :)

jó kicsi babát szültem, 2,5 kilósat. most 9,5 kilós 7 hónaposan... kevés volt neki a hely, szóval én minden kis megmozdulását rendesen éreztem :)

2013. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

39. hét közepén fordult a babám. Három éjszakába telt neki, minden éjjel kb. 3-4 órán át jóslóztam, azt hittem be fog indulni a szülés, de leállt mindig.

Én nem tudtam pontosan, hogy hogy helyezkedik el, csak azt tudtam, hogy a feje már nincs a bordám alatt, mert a koponyája kemény és jól kitapintható volt előtte.

Először harántba mehetett, és csak aztán fejvégűbe.

Hála Istennek nem kellett farosan szülnöm! (3. baba volt)

2014. jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én abból vettem észre, hogy egyik reggel mikor felébredtem (30 hét környékén) kb 100 stria díszítette a az előtte makulátlan pocakomat :(

Onnantól én is lentről éreztem a csuklását, és érezhetően átrendeződött odabenn :)

2014. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem mar nekem is be van fordulva.Én ma reggel éreztem lent a csuklàsàt.És nekem is kicsíkosodott a pocakom.Elötte alig lathato kis csikok voltak.Amik a kislányom születése után kerültek rám

Jövő pénteken megyek dokihoz.Kivàncsi leszek mit mond.

2014. jan. 1. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!