Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek terhesség...

Volt valakinek terhesség alatt hüvelyfájdalma? Mi okozta?

Figyelt kérdés

8hetes vagyok, és jövőhétre kaptam időpontot az orvoshoz, de szeretnék addigis tájékozódni.

A hüvely bemenetnél érzek fájdalmat, utrogestant kell használnom, és egy ideje már nagyon kellemetlen a felhelyezése. Nem ég, nem viszket, nincs folyásom. Csak egy kis szakaszon fáj, érzékeny és piros. Illetve nagyon szűk is vagyok.

Ez természetes változás vagy aggódnom kellene?



2014. jan. 1. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Neke nem ilyenem van. Inkàbb olyan mintha nyilana,szúrna vagy nyomna mikor hogy. Orvos eddig 3x nèzte vàltozàs a lmèhszàjnàl nincs. De azèrt aggódom, nehogy úgy nyiljon hogy nem veszem èszre. Hallottam oyat hogy a mèh növekedéstől van, remèlem így van. Most 17 hetes vagyok kb a 7 hèttől èrzem.
2014. jan. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál!

Volt nekem is már párszor nyilalás, de ez most teljesen más. Próbáltam ma zuhanyzásnál pontosan kitapogatni, és olyan mintha a gát fájnak, és meg is van duzzadva, vagy valami ilyesmi. Pedig nem szültem még, első babáinkat várom. Próbáltam így is rákeresni, de akik ilyesmire panaszkodtak, már második babával voltak várandósak, és az előző szülés miatt volt fájdalmuk. :S

Én is aggódok kicsit, meg azért eléggé zavar is. Pl. nem tudok akárhogy ülni, pisilés után se tudom magam rendesen megtörölni, csak nagyon óvatosan, de ami a legrosszabb hogy 3x2 utrot kell naponta berakni :(

Ha esetleg lenne még valakinek tippje mitől lehet ez, vagy mit tudok tenni várom még a válaszokat.

Messze van még jövőhét közepe...

2014. jan. 2. 17:56
 3/4 A kérdező kommentje:

Végre eljutottam az orvoshoz, aki megnézett, vett kenetet is, de azt mondta nincs semmi baj, valószínűleg csak az utrogestan miatt fáj. Érzékennyé tette a területet. De ezt most fontos szednem a 12. hétig, úgyhogy addig kibírom valahogy.

Szép napot!

2014. jan. 9. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Az jó hogy nincs baj, azt en is hasznàltam de nem okozott semilyen tünetet....
2014. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!