Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2D ultrahangon lehet már...

Hnikolett03 kérdése:

2D ultrahangon lehet már látni a baba nemét 12hetesen?

Figyelt kérdés
Kismamák!2D ultrahangon lehet már látni a baba nemét 12hetesen,vagy csak 16hetesen?Lehet elmegyek 4D-re is de nemtudom mikor,mert elég drága és biztosra akarok menni.
2014. jan. 2. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosat még nem tudnak, de a mi fiunk pl. elég egyértelmű kukacot mutatott 12 hetesen. De ilyenkor még bármi lehet.
2014. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 12es genetikai ultrahangon azt mondták nagy valószínűséggel

Kislány. És valóban kislány lett:)

2014. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor még olyan pici, hogy valószínűleg nem. 100%-ra egy orvos sem mondja meg csak tippelnek. Nekem a 19. heti uh-n mondta a doki, hogy kisfiúnak néz ki, majd a 30. héten erősítették meg. Szerintem a 19. heti ultrahangot próbáld meg kivárni, hogy biztosabbat tudjanak mondani. :) Jó babavárást! 34 hkm.
2014. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten volt 12. heti uh-om, akkor épp 13+1 hetes voltam. Azt mondta a szonográfus, hogy nem tudja még megállapítani, de hozzátartozik a dologhoz az is, hogy nehezen is mérte meg, mert viszonylag rossz helyen helyezkedik el a kisbabám.
2014. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 21-22 hetesen látták 2d-n hogy fiú.
2014. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 hetesen állapították meg hogy kislány...egyértelmű volt!
2014. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)Remélem énis hamar megtudom fiút szeretnénk!
2014. jan. 5. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!